DKF w DCF-ie bez Jacka Szymańskiego

Wieści filmowe. Ważne wydarzenia, ciekawostki, informacje.
Avatar użytkownika
Jarosz
 
Posty: 1722
Na forum od:
5 cze 07, 7:48

Post 18 wrz 15, 12:37

Jestem wstrząśnięty i zmieszany - Jacek Szymański przestaje od października 2015 prowadzić DKF w DCF-ie. Nową osobą odpowiedzialną za program DKF-u została Klaudia Małota. Nie zmienia się pora (poniedziałek, godz. 20:00) ani miejsce (sala Warszawa). Znane są z grubsza plany repertuarowe do końca roku - będą to filmy nowe, z ostatnich lat. Mają się pojawić dyskusje po filmach, a czasem zaproszeni goście specjalni. W październiku cykl Młodzi gniewni (Musimy porozmawiać o Kevinie, Spring Breakers, Oh Boy, Mama Dolana), w listopadzie w ramach Filmowych portretów filmy z Jake'iem Gyllenhaalem (Wolny strzelec, Bogowie ulicy, Labirynt i Zodiak - ten ostatni ma być pokazany z taśmy 35 mm), w grudniu natomiast cykl Zbrodnia i kara (Uprowadzona Alice Creed, Jeziorak, Obywatel roku).

Więcej TUTAJ.

Avatar użytkownika
Grzes
 
Posty: 1748
Na forum od:
28 mar 09, 0:13

Post 18 wrz 15, 23:59

To, obawiam się, zmiana na gorsze. I nie o osobowość, wiedzę, czy coś podobnego Pana Jacka mi idzie, ale o sam repertuar. W dotychczasowym DKF-ie mogliśmy się spodziewać różnych filmów, które niby będąc w dystrybucji do Wrocławia jakoś nie dotarły (Randek w ciemno czy innego Maconda chociażby). W nowej odsłonie to chyba mało prawdopodobne.

kovan
 
Posty: 205
Na forum od:
19 wrz 10, 14:19

Post 20 wrz 15, 10:46

Grzes napisał(a):W dotychczasowym DKF-ie mogliśmy się spodziewać różnych filmów, które niby będąc w dystrybucji do Wrocławia jakoś nie dotarły (Randek w ciemno czy innego Maconda chociażby). W nowej odsłonie to chyba mało prawdopodobne.

Ano właśnie.


Powrót do O wydarzeniach ze świata filmucron