Gutek Film dystrybutorem roku

Wieści filmowe. Ważne wydarzenia, ciekawostki, informacje.
Tomek
 
Posty: 307
Na forum od:
11 maja 10, 13:37

Post 7 cze 11, 12:37

"Podczas gali rozdania nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej towarzyszącej otwarciu 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni firma dystrybucyjna Gutek Film otrzymała nagrodę w kategorii Dystrybucja filmu zagranicznego. Nagrodę odebrali reprezentujący firmę Beata Machała i Roman Gutek, a wręczyła ją aktorka Maja Ostaszewska. " (Gutekfilm.com.pl)

Serdeczne gratulacje. Nagroda całkowicie zasłuzona, jestescie najlepszym polskim dystrybutorem nie tylko ze wzgledu na dobór filmów (choc zdarzają sie potknięcia) ale i jakość. Napisze tylko ze np. takie Vivarto czesto wydaje filmy na DVD w 4/3 czy kiepskiej jakosci obrazu a GF stale utrzymuje dobrą jakość a np. Manana od roku już żadnego DVD nie wydała. Do tego jakosc kinowa o ktorej pisali juz inni. Gdyby nie Wy to fani kina ambitnego nie mieliby co oglądać. Wszystkiego dobrego.

ayya
 
Posty: 669
Na forum od:
27 lip 09, 10:52

Post 24 lip 11, 8:00

gratulacje dla Gutek Film za dystrybucję dwóch, fantastycznych filmów - Debiutantów (już w kinach) i Mojej łodzi podwodnej (na razie na NH, ale za chwilę też w kinach). cieszę się, że tak urocze, cudowne filmy trafiają do Polski:)


Powrót do O wydarzeniach ze świata filmucron