"Ona" Spike'a Jonze'a

Co zobaczyłeś? Co polecasz? Co odradzasz? Dyskusje o filmach.
Avatar użytkownika
Franciszek
 
Posty: 171
Na forum od:
30 lip 13, 20:01

Post 16 lut 14, 22:39

Tak więc od 14 stycznia mamy tę możliwość zobaczyć "Her" w kinach, no i ciekaw jestem, czy ktoś z was już z tej możliwości skorzystał. Bo ja właśnie jestem po seansie... i po tylu rekomendacjach od znajomych i od znajomych znajomych spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Jak dla mnie ładna bajka ze zmarnowanym potencjałem. Piękne pomieszczenia, piękne przestrzenie, piękni ludzie, którzy pięknie się spijają i którzy pięknie brzmią. Ale jakby warstwa fabularna kuleje. Niektóre wzniosłe momenty wywoływały u mnie śmiech. To, co ten film stara się przekazać, dla mnie jest tak toporne i truistyczne, że kompletnie nie jestem w stanie tego kupić.
Ktoś widział już?

EDIT: Tak w ogóle to cały czas miałem wrażenie, że oglądam ekranizację piosenki Kate Bush "Deeper Understanding" :P
I killed my father, I ate human flesh and I quiver with joy!

Avatar użytkownika
psubrat
 
Posty: 909
Na forum od:
30 cze 05, 15:47

Post 17 lut 14, 18:52

Ja widziałem i moim zdaniem Jonze wraca do formy, ale to subiektywna opinia. Poprzedni krótki metraż o miłości robotów też dobry. Jeśli cokolwiek miałoby wygrać Oscara, to chciałbym, żeby to był ten film, ale mogę marzyć.
"let's just imitate the real, until we find a better one..."

ashley
 
Posty: 1
Na forum od:
12 wrz 14, 13:56

Post 12 wrz 14, 13:59

Czy film bedzie jeszcze do zobaczenia w Muranowie? Podobnie jak w przypadku konia turynskiego po okolo 2 tyg. od premiery dosc ciezko zobaczyc ten film w stolicy..........
Our excellent online mybraindumps.net training programs will lead you to success in the Kuyper College exam. We also offer latest EXIN and Washington University in St. Louis with 100% success guarantee.


Powrót do O filmach na dużym i małym ekraniecron