Do wynajęcia pokoje w ciekawej okolicy - 16-23 zł

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.

Uśmieszki
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :chaplin: :marilyn: :zadowolony: :mickey:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Do wynajęcia pokoje w ciekawej okolicy - 16-23 zł

Gość » 26 lip 10, 14:56

Do wynajęcie mieszkanie 3-pokojowe na Biskupinie, przy ulicy Olszewskiego (można wynająć pojedyncze pokoje). W mieszkaniu jest lodówka, pralka, akcesoria kuchenne i bezprzewodowy internet. (6mb). Okolica jest naprawdę przyjemna- dużo zieleni i parków, dużo sklepów i bardzo dobra komunikacja z centrum. W pobliżu znajduje się też Hala Ludowa i ogród japoński- bardzo znane atrakcje Wrocławia


Dojeżdżają tu 4 tramwaje: 1,2,4,10, autobus E i dwa autobusy nocne. Oznacza to, że bardzo szybko można się wszędzie dostać komunikacją miejską. Do rynku jedzie się od 10 do 20 minut.

Najważniejszym atutem jest to, że cena jest niższa niż w hostelach a dostaje się więcej, chociażby pełne wyposażenie mieszkania, internet, własne klucze, itd .

Cena:

1-3 doby- 23 zł/os.

4-6 dób- 19zł/os.

6 i więcej- 16 zł

kontakt:

693 207 729
domas3@poczta.onet.pl

Góra

cron