Lipa z zamawianiem biletów przez internet!

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Lipa z zamawianiem biletów przez internet!

JustynaO » 22 lip 08, 17:39

Panie Hubercie mam nadzieję że koncert się Panu podobał i że ostatecznie było miło:) braki odpowiedzi spowodowane były awarią systemu, pozdrawiam Justyna.

hubb » 18 lip 08, 11:50

Zamówiłem i opłaciłem bilety 11-ego lipca (tj. tydzień temu) Do tej pory stan zamówienia opisany jest jako nieopłacony. Pisałem już trzy meile w tej sprawie (raz ktoś mi odpisał ale tylko pytał o formę płatności i nic z tego nie w ynikło) dzwoniłem na jedyny podany na stronie telefon (nikt nie odbiera) i NIC. Mieszkam w Łodzi i nie moge tego załatwić inaczej niż przez internet bądź telofon.
Gratuluje sprawnej organizacji. Jak przez wejściem na koncert ktoś będzie robił biurdę, że go nie chcą wpuścić to będę to ja!

Góra