Kilka spraw i może jeszcze kilka przyjdzie

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Kilka spraw i może jeszcze kilka przyjdzie

GHJK IKM » 26 lip 17, 23:05

1. Ma ktoś dostęp do archiwalnych numerów "Magazynu Film" , szczególnie zależy mi na styczniu 2012. Ogólnie zależy mi na jak największej ilości archiwalnych numerów, to samo z "Kinem" , gdzie szczególnie zależy mi na marcu br (od grudnia mam) i jak największej ilości poprzednich numerów, choć listopad 2014 mam. Nie mam pieniędzy na kupno ani ksero z warszawskich bibliotek. Także ,wyjątkowa sytuacja.
2. Może ktoś chcę stworzyć kolektyw konta ? ,na :
- MUBI
-Netfilix
- IndieFlix
- Showmax
-HBO GO
- Amazon Prime
Nie stać mnie na własne.
3. Ma ktoś może do oddania figurki postaci : Snape'a i Gandalfa Szarego , takie plastikowe , klasyczne, co 15 lat temu dawali , ja swoje zgubiłem. Wobec innych popkulturowych gadżetów , ma ktoś chociaż okładki na zeszyty , bo same zeszyty pewnie popisane , z bohaterami Beverly Hills 90210 ? Dostałem kiedyś takie , ale Mama wyrzuciła , nie wiem , może nie wyrzuciła, zapodziałem. Wiem że kicz, ale urocze , alegorycznie przedstawiające lata 90- te.
Błagam o pomoc i pozdrawiam.

Góra

cron