tytuł filmu o ruchomym domu

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: tytuł filmu o ruchomym domu

skrzynka » 10 lut 15, 11:51

Dzięki dzięki!

Jarosz » 10 lut 15, 10:58

To było na NH w 2011 roku - Grawitacja była wtedy wszędzie Brenta Greena.

http://11mff.nowehoryzonty.pl/film.do?id=5348&ind=idCyklu%3d320%26page%3d0%26typ%3dcykl%26edycjaFest%3d11 :)

skrzynka » 9 lut 15, 21:50

Pomóżcie! Chodzi za mną film, który widziałam we Wrocławiu, chyba na AFF, ewentualnie na nowych horyzontach. W każdym razie amerykański. O facecie, który budował dom dla swojej śmiertelnie chorej żony, bo miał taką ideę, że to ją uleczy. Ten dom się rozpadał, coś tam wiecznie przeciekało itd. Wszystko metodą poklatkową, nierealistyczne, w takim transowym rytmie. Gość to podobno nakręcił chałupniczo u siebie na podwórku.

[Usprawiedliwienie: wiem, że na archiwalnych stronach jest program, ale przeglądając kilka razy, jakoś nie znalazłam, a na razie nie chce mi się otwierać opisów wszystkich filmów z wszystkich edycji po kolei ;( Tytuł był jakiś dziwny i nie miał nic wspólnego z całością, tym bardziej jestem w kropce.]

Góra

cron