Zagraniczne nowohoryzontowe dvd z napisami ang./pol.

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Zagraniczne nowohoryzontowe dvd z napisami ang./pol.

Grzes » 8 sty 16, 11:32

A w UK właśnie wychodzi box blurayów z cyfrowo odrestaurowanymi filmami Jacques'a Rivette'a z lat siedemdziesiątych i początku osiemdziesiątych, z obiema wersjami legendarnego ekranowego giganta Out 1 na czele:
http://www.arrowfilms.co.uk/the-jacques ... -go-round/

Grzes » 13 sie 15, 13:57

Na razie zamówiłem - nie miałem jeszcze w ręku.

tangerine » 13 sie 15, 13:50

Wydanie obejmuje nie tylko rzeczony film ale również krótsze metraże. Czy już zapoznałeś się z nimi i możesz powiedzieć na ile są interesujące ?

Grzes » 10 sie 15, 12:46

Skoro kolega Mariusz wykorzystał te łamy do zareklamowania wydania dvd swojego konkursowego faworyta, czyli okropnej Błyskawicy, pomyślałem, że warto stworzyć wątek o ukazujących się za granicą w różnych niszowych wydawnictwach dvd/blu-rayach z nowohoryzontowymi filmami.

Pierwsza pozycja ode mnie:
We Francji ukazało się na początku tego roku dvd z najlepszym filmem zeszłorocznego konkursu (nic dziwnego, że w głosowaniu publiczności zajął ostatnie miejsce) - Owcą Gilles'a Deroo i Marianne Pistone. Tym razem (w odróżnieniu od Błyskawicy) nie ma polskich napisów, ale są angielskie:
http://www.shellac-altern.org/boutique/360
Link powyżej to link do sklepu internetowego wydawcy (kupić można też np. na francuskim amazonie), bo w ogóle zestaw filmów przez niego oferowanych jest bardzo interesujący dla nowohoryzontowego widza (warto mu się przyjrzeć). Zresztą Błyskawica to również ich wydawnictwo. Strona jest niestety chyba wyłącznie po francusku, ale najważniejsza informacja w przypadku poszczególnych filmów (czyli "sous-titres anglais/polonais") powinna być zrozumiała dla wszystkich.

Góra