Rewolucja w miesięczniku FILM

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Rewolucja w miesięczniku FILM

jackie » 9 lut 13, 22:35

właśnie się czyta nowy numer Filmu i tak w kontekście Post Tenebras Lux - czy omawiający tekst (swoją drogą rzetelny, sympatyczny i odwołujący się do dziecięcej percepcji, jak zdaje się sam mawiał o tym reżyser) musi zawierać tak elementarne wstawki o filozoficznym ujęciu czasu; fakt, że nie każdy czytelnik musi być obyty z tego typu problematyką i trzeba mu to w miarę przystępny sposób wyłożyć, elementarnie wprowadzić, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że traktuje się tu widza odrobinę protekcjonalnie, zwyczajnie niedoceniając; może przesadzam, ale takie mam prawo

vifon00 » 2 paź 12, 15:09

Niektóre obrazki są ładne. I nie trzeba się męczyć z czytaniem recencji bo nawet gwiazdki mają :wink:

Mrozikos667 » 2 paź 12, 9:35

Hm. Zobaczymy, bo przecież to, co jest teraz, nawet do oglądania się specjalnie nie nadaje, bo obrazki brzydkie ;)

Jarosz » 2 paź 12, 9:33

Wraz ze zwolnieniem dotychczasowego naczelnego oraz większości jego zespołu pojawił się nowy naczelny Tomasz Raczek. Nie, żebym za nim jakoś szczególnie przepadał, ale wśród jego najbliższych współpracowników pojawił się bardzo przeze mnie ceniony Michał Oleszczyk, który ma odpowiadać za dział recenzji. Może więc ten ilustrowany śmietnik znowu po latach będzie się nadawał do czytania?
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-raczek-film-bedzie-kolorowym-pismem-opiniotworczym
PS Nowy zespół ma działać od numeru listopadowego.

Góra

cron