Jakub Duszyński w zarządzie Europa Distribution

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Jakub Duszyński w zarządzie Europa Distribution

psubrat » 7 lip 11, 19:45

congrats!!!

Querelle » 6 lip 11, 17:09

Stowarzyszenie niezależnych europejskich dystrybutorów Europa Distribution wybrało nowy zarząd i wiceprzewodniczących: przez najbliższe trzy lata będą nim zarządzać Jakub Duszyński z Gutek Film i Annemie Degryse z Lumière.

Annemie Degryse z belgijskiego dystrybutora Lumière in i Jakub Duszynski z Gutek Film zostali wybrani na wiceprzewodniczących Europa Distribution na trzy lata, przejmując obowiązki po Régine Vial (Les Films du Losange, Francja) i Antonio Medicim (Bim Distribuzione, Włochy), którzy szefowali stowarzyszeniu przez ostatnie pięć lat.

(...)

Cristian Mungiu (4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni, Złota Palma MFF Cannes 2007) obejmie prezydencję honorową stowarzyszenia.

Założona w 2006 Europa Distribution zrzesza 110 niezależnych dystrybutorów z 26 państw.

:arrow: źródło (stopklatka.pl)

Góra

cron