Film niespodzianka

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Film niespodzianka

Jarosz » 22 sie 09, 16:01

A w tym roku nie było filmu-niespodzianki :-(

No chyba że miał nim być seans dokumentów o Pinie Bausch, ale chyba jednak nie, skoro ujawniono to ze szczegółami na kilka dni przed pokazem.

Thane » 13 sie 08, 22:23

Faktycznie nic nowego się z tego nie zrodzi. Symbolicznie jeden pokaz? To całkiem ciekawa propozycja, chociaż osobiście to żal obsługi kina która musi tam siedzieć do tej pory...

goggle » 13 sie 08, 20:37

Proponuję kontynuację pokazu / pokazów o północy. Pomysł ciekawy, choć wolałbym, aby film niespodzianka był już skończoną produkcją, a projekcje wersji roboczych włączyć do Pokazów Specjalnych.

Mieliśmy co prawda dodatkowy pokaz o północy "Kresu długiego dnia", ale to zupełnie inna historia. Choć nie ukrywam, był to również kres mojego długiego dnia. - Nie planując takiego zbiegu wydarzeń, obejrzeć sześć filmów w jeden dzień? Takie rzeczy to tylko w erze... :D

Domyślam się, że z tej 'północy' nowa sekcja się nie zrodzi, bo operatorzy mieliby na co narzekać. Ale uważam, że symboliczny jeden pokaz filmu niespodzianki jest sensowną atrakcją. Co sądzicie?

Góra