Karnety, karnety... i co dalej?

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Karnety, karnety... i co dalej?

wally » 4 paź 08, 18:27

Zdziwili mnie panowie w Teatrze Lalek, którzy stali obok stolika z napisem "wejściówki". I tam ich było bardzo, bardzo dużo (?) Segregowane alfabetycznie

_che_ » 21 wrz 08, 20:40

Pierwsze słyszę.
Wejsciówki karnetowicze odbierają na zakończenie i otwarcie. W kolejkach na pozostałe seanse trzeba stać i zdarza się na film nie wejść. Można też kupić bilet i wtedy pewne miejsce się ma, oczywiście będąc na sali zanim zacznie się projekcja. Generalnie jak lubisz oglądać dużo to polecam karnet i sensowne rozplanowanie całej imprezy, wtedy na wszystko wejdziesz.

wally » 20 wrz 08, 18:04

Mam takie pytanie. W tym roku to była 'moja pierwsza era' i nie do końca zrozumiałam, jak to jest z karnetami. Miałam natomiast bilet 10+. O co mi chodzi... czy karnetowcy mogą odbierać bezpłatnie wejściówki na wszystkie pokazy? Nie mówię tu tylko o rozpoczęciu i zakończeniu. Czy jeżeli posiada się taką miejscówkę to ma się gwarancję, że przychodząc na czas znajdzie się dla nas miejsce i nie bedziemy musieli stać w kilometrowej kolejce dwie godziny przed pokazem? I... czy "wejściówkowcy" wchodzą wtedy wejściem dla biletowców, czy karnetowców? Ufff... ale mam nadzieję, że ktoś rozwieje moje wątpliwości :)

Góra