NIE WIEMY JAK WYKORZYSTAĆ KARNETY - KONKURS ALE KINO !!!

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: NIE WIEMY JAK WYKORZYSTAĆ KARNETY - KONKURS ALE KINO !!!

Seblon » 15 lip 08, 17:27

Pani Grażyno, proszę napisac maila w tej sprawie na adres: blazej@snh.org.pl lub sprzedaz@nowehoryzonty.pl Na pewno wszystko będzie ok, spokojnie :)

Grażyna » 15 lip 08, 16:50

Witam!
Wygraliśmy w konkursie Ale Kino 2x karnet na festiwal ERA NOWE HORYZONTY. Dzisiaj je otrzymaliśmy. Praktycznie nic na temat wykorzystania biletów nie wiemy i nikt nam nie potrafi udzielić żadnej informacji!

Co nas interesuje:

- czy karnet na dziesięć wybranych filmów - otrzymaliśmy 2 takie karnety - każdy dla siebie, jest ważny tylko dla jednej osoby czy mogą z niego skorzystać dwie osoby?

- na jednym karnecie jest napisane, że odbiór biletu wielokrotnego dziesięć plus jest w dniach 18-20, a na drugim, że w dniach 25-27 lipca. Czy to oznacza, że nie możemy tak się wybrać razem? Jeśli tak to czy możecie zrobić jakiś wyjątek w tej sprawie?

- czy jest możliwość rezerwacji bezpłatnych biletów przez internet przy wykorzystaniu karnetu, ale uwaga, przez odbiorem karnetu !!! ??? Nie chcemy, żeby zabrakło dla nas biletów na interesujące nas seanse !!!

Festiwal rozoczyna się już, a my nie mamy żadnej informacji!

Prosimy o kontakt w tej sprawie pod numer tel. 502-569-043.

Dziękujemy !!!

Góra

cron