Bilety

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Bilety

Gość » 1 lip 08, 12:52

kupisz po egz
wątpię ze o 12 czwartego lipca cała polska rzuci sie kupowacosjizu on-line bilety ;)

nadrazil » 30 cze 08, 20:35

NIEDOBRZE!!! Będę na egzaminach!!! Co robić???

Seblon » 30 cze 08, 20:06

nadrazil napisał(a):W chwili gdy na zegarze wybije północ, będzie można dokonać rezerwacji?

nadrazil: uruchomienie sprzedaży on-line pojedynczych biletów filmowych na stronie internetowej nastąpi nie o północy, lecz w południe (piątek, 4 lipca, godz. 12:00).

nadrazil » 30 cze 08, 20:00

Chciałbym zarezerwować bilet na "Cztery noce z Anną"....................................................................................................
który hotel, a może hostel polecacie,
oj będzie walka o te bilety!
W chwili gdy na zegarze wybije północ, będzie można dokonać rezerwacji?
Pozdrawiam

suchypl » 28 maja 08, 3:54

Witam

Mam pytanie odnośnie cen biletów. Czy zostaną na takim samym poziomie jak rok temu??? Liczę na to że tak skoro karnety kosztują tyle samo:)

Wiem że dostępne są jeszcze karnety ale wolałbym jednak kupić bilety na poszczególne seanse bo póżniej nie mam problemu z dostaniem się na wybrany seans (w większości przypadków brak kolejek, natomiast karnetowicze stali w długich ogonkach i często nie dostawali się na wybrane filmy co skutkowało potem bardzo szybką zmianą sali a czasem nawet kina).

W sumie ten komfort mnie trochę kosztował (ok 100 zł więcej niż gdybym kupił karnet) ale przeważnie nie mogłem chodzić na powtórki w innych godzinach bo jestem człowiek pracujący:)

Co innego gdybym miał urlop...

Góra

cron