Wroclove. Europejska Stolica Kultury 2016 w KNH

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Wroclove. Europejska Stolica Kultury 2016 w KNH

razmus » 27 kwi 14, 15:12

Jakie to typowe, że wszyscy zawsze narzekają;p

Jarosz » 13 kwi 14, 11:26

Jarosz » 13 kwi 14, 11:24

Tak, ja też już sobie wytworzyłem przeciwciała na Wroclove, co nie zmienia faktu, że mnie ten filmik drażnił bardzo. Ale to i tak nic przy odczuciach Eliski :wink:

A co do młodzieńca, który zarzucał nowemu spotowi "kłamliwą propagandę" - gdzie on tam miał choćby jedno propagandowe kłamstwo? Jedyny tekst, który się tam pojawia, to "Wrocław - Europejska Stolica Kultury". To stwierdzenie faktu, a nie wmawianie komuś, że czarne jest białe. Lub odwrotnie :wink:

Thane » 13 kwi 14, 9:48

Wroclove widziałem już tyle razy, że niemal w ogóle mi nie przeszkadza. Za to filmik reklamujący wszystkich sponsorów festiwalu (i ta muzyka) jest straszny.

Franciszek » 13 kwi 14, 7:47

Ja nie wiem, dlaczego ten z "Wroc-love" jest dla was irytujący. To był chyba mój ulubiony spot puszczany przed seansami :o
Jest gdzieś w internecie ten nowy?

Melomanka » 13 kwi 14, 1:34

Jarosz napisał(a):W zamian pojawił się spot Europejskiej Stolicy Kultury 2016 - nieporównanie lepszy i do tego nieirytujący.

Jak dla kogo, ostatnio blisko mnie siedział chłopak, który cały czas scenicznym szeptem komentował, że co to za kłamliwa propaganda ;-)

Klip o "Wroclawiu" całkiem by mi się podobał, gdyby tylko wyciąć jego główne przesłanie :-P Nie znam narodowości, która ma problem z wymawianiem głoski "ł", za to spotkałam ludzi, którzy po obejrzeniu tego spotu byli zdezorientowani, no bo jak, tak ładnie się nauczyli polskiej nazwy, a to jednak było z błędem?

Jarosz » 12 kwi 14, 23:54

Elisko, dobre wieści - od jakiegoś czasu przed seansami w KNH przestano nas zamęczać Twoim ulubionym klipem Wroclove. W zamian pojawił się spot Europejskiej Stolicy Kultury 2016 - nieporównanie lepszy i do tego nieirytujący. To najpewniej oznacza, że na festiwalach też będzie już pokazywany właśnie on :)

Góra

cron