Pomoc w projekcie = darmowe wejściówki

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Pomoc w projekcie = darmowe wejściówki

Sigmuntheisser » 13 lip 13, 10:41

A czy istniałaby opcja żeby bonusowo dostać bilet na Tomahawka :) ? Bardzo chętnie przedyskutowałbym oba doświadczenia :)

msbuoyant » 28 maja 13, 13:13

Mamy jeszcze 6 wejściówek;)

msbuoyant » 23 maja 13, 23:43

Zostało nam 9 wejściówek, zachęcam do pomocy :).

msbuoyant » 23 maja 13, 13:30

Witajcie!
Nazywam się Lena Mielnikiewicz, wraz z moim przyjacielem - Maćkiem Olechnowiczem realizujemy we współpracy z KNH nasz projekt dyplomowy na studiach. Chcielibyśmy Was, miłośników kina, prosić o pomoc w jego realizacji, jednocześnie sądzimy, że może być to dla Was ciekawe doświadczenie:). Po krótce opowiem o co chodzi.
Potrzebnych jest nam 10 osób, które zechcą spotkać się z nami w KNH w środę, 29.05 ok. godziny 17:30-18:00.
Będziecie mogli wybrać sobie jakikolwiek seans rozpoczynający się do godziny 18:30, dostaniecie na niego całkowicie darmową wejściówkę, a po seansie ok. godz. 21:00 odbędzie się krótka dyskusja panelowa ze mną, Maćkiem oraz pozostałymi zaproszonymi. Całość potrwa orientacyjnie do godziny 22. Bardzo serdecznie zapraszamy, wasza obecność jest dla nas niezwykle ważna:). Osoby zainteresowane i dyspozycyjne w podanym terminie proszę o odzew. Pozdrawiamy, Lena i Maciek.

Góra

cron