Nowy kanał - Dragon Cinema

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nowy kanał - Dragon Cinema

eMWu » 3 sty 15, 20:25

Szkoda. Przydałby się.

miecznik » 28 gru 14, 19:03

Nie ma co płakać. Nieustanne powtórki "Spirited Away" oraz "Oldboya" szybko stałyby się dla Ciebie nudne.

Tomek » 28 gru 14, 14:30

No i jednak chyba z tego kanału nic nie będzie :(

Tomek » 3 lis 14, 9:37

Sprawa się nieco wyjaśnia, choć na razie nieoficjalnie i niepotwierdzone na 100%. Kanał ma sie pojawić w styczniu ale tylko w Polsacie Cyfrowym, na wyłączność. Druga zła wiadomość to fakt iż kanał ma nadawać w SD i jak się wcześniej mówiło z lektorem.

Mrozikos667 » 24 mar 14, 1:29

Tak, też się ucieszyłem (choć w sumie telewizji nie oglądam, ale powiedzmy, że dla dobra społecznego... ;) ), a potem zmartwiłem tym, że nie będzie można wybrać napisów. Niby z Niemiec, a niedoskonałe. Choć oczywiście to mała sprawa w porównaniu do korzyści wynikającej z samej obecności takiego kanału w Polsce, to jednak trochę uwiera.

miecznik » 23 mar 14, 23:42

Festiwal "5 Smaków" przez cały rok w TV! Niestety twórcy kanału zapowiadają, że będzie lektor (można zapomnieć o napisach). Jako, że to będzie kanał pojedynczy przewiduję dystrybucję podobną do Sundance Channel. Kanał dodatkowo płatny za 5-10 zł lub dostępny w droższych pakietach telewizji kablowych i satelitarnych.

Tomek » 23 mar 14, 18:01

Już wkrótce rusza pierwszy w Polsce kanał poświęcony filmom azjatyckim Dragon Cinema. Poniżej link do prezentacji, jest kilka ciekawych tytułów, z ramówki wynika ze we wtorki będą filmy festiwalowe. Ciekawe tylko jaki będzie zasięg tego kanału i cena.

http://delegata.pl/wp-content/uploads/2 ... ion-PL.pdf

Góra

cron