DKF w DCF-ie bez Jacka Szymańskiego

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: DKF w DCF-ie bez Jacka Szymańskiego

kovan » 20 wrz 15, 10:46

Grzes napisał(a):W dotychczasowym DKF-ie mogliśmy się spodziewać różnych filmów, które niby będąc w dystrybucji do Wrocławia jakoś nie dotarły (Randek w ciemno czy innego Maconda chociażby). W nowej odsłonie to chyba mało prawdopodobne.

Ano właśnie.

Grzes » 18 wrz 15, 23:59

To, obawiam się, zmiana na gorsze. I nie o osobowość, wiedzę, czy coś podobnego Pana Jacka mi idzie, ale o sam repertuar. W dotychczasowym DKF-ie mogliśmy się spodziewać różnych filmów, które niby będąc w dystrybucji do Wrocławia jakoś nie dotarły (Randek w ciemno czy innego Maconda chociażby). W nowej odsłonie to chyba mało prawdopodobne.

Jarosz » 18 wrz 15, 12:37

Jestem wstrząśnięty i zmieszany - Jacek Szymański przestaje od października 2015 prowadzić DKF w DCF-ie. Nową osobą odpowiedzialną za program DKF-u została Klaudia Małota. Nie zmienia się pora (poniedziałek, godz. 20:00) ani miejsce (sala Warszawa). Znane są z grubsza plany repertuarowe do końca roku - będą to filmy nowe, z ostatnich lat. Mają się pojawić dyskusje po filmach, a czasem zaproszeni goście specjalni. W październiku cykl Młodzi gniewni (Musimy porozmawiać o Kevinie, Spring Breakers, Oh Boy, Mama Dolana), w listopadzie w ramach Filmowych portretów filmy z Jake'iem Gyllenhaalem (Wolny strzelec, Bogowie ulicy, Labirynt i Zodiak - ten ostatni ma być pokazany z taśmy 35 mm), w grudniu natomiast cykl Zbrodnia i kara (Uprowadzona Alice Creed, Jeziorak, Obywatel roku).

Więcej TUTAJ.

Góra

cron