Transfer Transatlantyku?

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Transfer Transatlantyku?

Franciszek » 17 lip 15, 14:46

Dokładnie tak. Nieracjonalne wydatki, lokowanie gości w nazbyt drogich hotelach i niezbyt atrakcyjna oferta programowa - zażyczenie sobie od miasta śmiesznej kwoty 3 milionów złotych na festiwal, który nie jest jakoś specjalnie prestiżowy przelało czarę goryczy. Martwi mnie tylko, że Łódź skora jest wydać taką kwotę na ten festyn. Co prawda po ucieczce Camerimage została bez żadnej sensownej festiwalowej marki, ale Transatlantyk raczej wielkiej popularności jej nie przysporzy i z Łodzi wielkiego centrum festiwalowego raczej nie uczyni :(

okon » 17 lip 15, 12:11

Mam wrażenie, że to wydarzenie towarzyskie dla sponsorów i znajomych dyrektora festiwalu.

Franciszek » 16 lip 15, 11:54

Niech się zmieni albo odpłynie w niebyt :)

Jarosz » 9 lip 15, 12:01

Coraz więcej festiwali zmienia miejsce. Po m.in. Nowych Horyzontach i Camerimage'u niebawem prawdopodobnie dołączy do nich poznański Transatlantyk, który ma się od roku 2016 przenieść do Łodzi.

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3929799,festiwal-transatlantyk-odplynie-z-poznania-do-lodzi,id,t.html

Góra

cron