Wydarzenia ze świata filmu

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Wydarzenia ze świata filmu

worren » 1 lip 15, 23:29

Poza już wymienionymi miejscami w sieci polecam regularne odwiedzanie cineuropa.org jeśli chodzi o nowinki z kina europejskiego, flix.gr (w przypadku greckiego, ale ostatnio słabo aktualizują angielską wersje strony), strony internetowe Screen Daily, Hollywood Reporter, Variety i innych czasopism o tematyce filmowej. Przydatne są także newslettery krajowych Instytutów Filmowych (np. duński prężnie działa).

gaegeagaegae » 25 cze 15, 18:13

Chyba nie ma innego tematu o nowohoryzontowych nowinkach, więc wrzucam tutaj:

- drugi sezon Małego Quinquina będzie nosić tytuł "Coin Coin et les echtra-terrestres"
- Carlos Reygadas w październiku zaczyna zdjęcia do filmu "Donde Nace la Vida (Where Life Is Born)" (ma być to historia kowboja)
- Apichatpong Weerasethakul planuje nakręcić sci-fi

tumturumtum » 26 cze 14, 17:46

Franciszek » 24 cze 14, 23:03

Nie chcę płakać nad tekstami tylko je czytać :D

Jarosz » 24 cze 14, 22:38

Zawsze do dyspozycji jest jeszcze Google Translator :wink:

Franciszek » 24 cze 14, 22:30

Mam taką sprawę. Uwielbiam filmy, oglądać, czytać o nich, pisać o nich, ale ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeśli chodzi o nowinki ze świata filmu, to jestem baaardzo do tyłu. Informacje typu kto jaki film kręci, z kim, za czyje pieniądze, etc. docierają do mnie zawsze bardzo późno. Dlatego chciałbym się zwrócić z pytaniem do Forumowiczów, czy macie jakieś szczególnie bogate źródła newsów filmowych, którymi moglibyście się ze mną podzielić, ażeby to moje doinformowanie mogło być większe?

PS
Akceptuję języki: polski, angielski, niemiecki i w ostateczności włoski!

Góra

cron