Akademia Filmu Dokumentalnego PLANETE+ DOC

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Akademia Filmu Dokumentalnego PLANETE+ DOC

Jarosz » 28 sty 14, 21:11

Ale ja nie napisałem, że to to samo :)
Tu Akademie i tam Akademia. I tyle.

wks » 28 sty 14, 17:02

To nie jest chyba to samo, co akademie filmowe KNH, które obejmują historię kinematografii. Akademia filmu dokumentalnego istnieje już w Gdańsku oraz rusza w Warszawie, Wrocławiu i Białymstoku. Zajęcia nie dotyczą historii filmu dokumentalnego, a ułożone są tematycznie i zawierają filmy z ostatnich lat. Poza tym w programie zawarte są również fabuły np. "Raj-Miłość" (Ulrich Seidl) czy "Gra" (Ruben Östlund).

Jarosz » 28 sty 14, 13:07

Do obu Akademii w KNH dołączy od nowego semestru DCF, organizujący Akademię Filmu Dokumentalnego PLANETE+ DOC. Projekcje zaplanowano w czwartki, a więc chętni nie będą mieli kolizji z Akademiami w KNH. Więcej szczegółów tutaj: http://dcf.wroclaw.pl/aktualnosci/2043-start-akademii-planete-doc.

Góra

cron