Dumont - zaskakująca wiadomość

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Dumont - zaskakująca wiadomość

okon » 26 lis 11, 17:08

tangerine napisał(a):Myślę, że trochę się na to zapowiadało po ostatnim filmie. Dumont już swoją estetykę określił, a wcześniej wcale nie odżegnywał się od pracy ze znanymi aktorami (namawiał samego Toma Cruisa, ale nic nie wyszło) i może to oznaczać gotowość do przejścia do główego nurtu kina artystycznego gdzie brakije wybitnych osobowości.Co to jest główny nurt kina artystycznego, w którym brakuje wybitnych osobowości?

Mrozikos667 » 26 lis 11, 14:23

Jeśli miałby iść mniej więcej w kierunku ostatniego filmu, to, nawet przy trochę większej domieszce - och, jakże okropnej, tfu, tfu ;) - komerchy, nie mam absolutnie nic przeciwko.

tangerine » 26 lis 11, 12:03

Myślę, że trochę się na to zapowiadało po ostatnim filmie. Dumont już swoją estetykę określił, a wcześniej wcale nie odżegnywał się od pracy ze znanymi aktorami (namawiał samego Toma Cruisa, ale nic nie wyszło) i może to oznaczać gotowość do przejścia do główego nurtu kina artystycznego gdzie brakije wybitnych osobowości.

ti » 26 lis 11, 3:17

hmmm, mam nadzieję, że będzie to dobry film i udział binoche nie zapowiada bardziej komercyjnego, obliczonego na większy zarobek, charakteru produkcji

Mrozikos667 » 26 lis 11, 1:12

Juliette Binoche u Dumonta? Chcę to TERAZ.

aszeffel » 25 lis 11, 19:49


Góra

cron