Nowy film McQueena

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nowy film McQueena

ogqozo » 2 cze 11, 22:38

Na Stopklatce przeczytałem: "Firma Gutek Film nie zakończyła jeszcze wszystkich negocjacji, ale już dziś wiadomo, że to właśnie ona będzie dystrybuowała w Polsce najnowszy film Steve'a McQueena". Tak że, hmm, it's official.

ogqozo » 26 maja 11, 17:20

Fassbender "zrobił karierę" błyskawicznie po tym filmie (kapitalna rola w "Fish Tank", ostatnio niezla "Jane Eyre", w produkcji X-Men, nowy Cronenberg, Soderbergh, Jarmusch, Ridley Scott...). W przypadku reżyserów to idzie wolniej, ale jestem pewien, że koleś o takim warsztacie jak McQueen szybko się wbije do europejskiej czołówki. "Głód" cieszył się dużą popularnością (jak na takie kino...), więc jestem pewien, że "Wstyd" dostaniemy dość prędko.

Tomek » 19 maja 11, 6:47

Jak podaje filmweb, prawie pewne, ze w Wenecji zobaczymy nowy film twórcy genialnego "Głodu". "Shame" to opowiesc o seksoholiku (tak przynajmniej wyczytalem), w glownej roli Michael Fassbender. Teraz tylko trzymać kciuki by zakupiono ten film do dystrybucji.

Góra

cron