Helios

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Helios

Jacenty » 21 sie 06, 21:26

A teraz w Heliosie śmierdzi popcornem na cale kino (nawet w WC), przewala się tlum dyskotekowych paninek iżelowych chlopców :((((

Dobrze że choć przez chwilę bylo tam normalnie. Dzięki Ci ENH :)))

gOŚĆ » 7 sie 06, 19:39

Ja byłem zachwycony 2 pietrem w Heliosie.Najwiecej ludzi a dawali rade!Siedziałem sobie nieraz i patrzyłem co oni musieli znosic jak przyszedł nieraz takzawany vip.Moj Boże!Brawo Helios

sokout » 4 sie 06, 1:08

Nikt nie umniejsza waszej pracy i wysiłku. Jeśli narzekam na spóźnialskich to na nich, nie na was przecież. Tylko szkoda że nie mieliście odwagi o pełnej godzinie zamknąć drzwi i pokazać delikwentowi jego własny karnet na którym jak byk widnieje " Po rozpoczęciu seansu osoby spóźnione nie będą mogły wejść na projekcję". Tylko tyle.

Jacenty » 2 sie 06, 18:42

gość napisał(a):Kochani zanim zaczniecie zupełenie plakac musicie wiedziec ,ze my w heliosie odawalilismy kawał bardzio ciezkiej i dobrej roboty a to ze ktos musiał 5 min czekac na rozpoczecie seansu to trudno naprawde robilismy wszystko zeby było ok.16godz dzien w dzien zebyscie mogli wszystko obejrzec!


I bardzo dziękujemy :))))

Gość » 2 sie 06, 17:01

Kochani zanim zaczniecie zupełenie plakac musicie wiedziec ,ze my w heliosie odawalilismy kawał bardzio ciezkiej i dobrej roboty a to ze ktos musiał 5 min czekac na rozpoczecie seansu to trudno naprawde robilismy wszystko zeby było ok.16godz dzien w dzien zebyscie mogli wszystko obejrzec!

Góra

cron