Filmowe kontrowersje...

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Filmowe kontrowersje...

MagdaWtr » 30 wrz 06, 14:43

zdecydwanie film "Niewinność" . wywołał taką kłótnię że o mało się nie pobito (przesadzam :) ale było ostro) . generalnie chodziło o znajomego, któy uważał że to jest tak jakby "film przyrodniczy" którego w ogóle nie należy interpretować a reszta towarzystwa była (słusznego!) zdania że film puchnie wręcz od znaczeń.
i w sumie w mim gronie znajomych jakoś sie wyjatkowo co do wiekszosci rzeczy zgadzalismy. interpretacje bywaly rozne ale generalnie oceny co do "na plus" albo "na minus" sie pojrywaly, to byla chyba jedyna taka edycja enh :D

Filip II » 25 wrz 06, 18:49

"Kontener",Lisandro Alonso i całe kino argentyńskie. Poza tym rozmowy o geniuszu Vardy i Paradżanowa.

lul » 10 wrz 06, 16:38

wiecej miesa!!!

zanek » 5 sie 06, 12:31

Na pewno Flandria, Kontener, DR9, cały Alonso. W tym roku było dużo mniej filmów, które oceniliśmy skrajnie - kłótnie wyjątkowo były bardzo spokojne, a i nic nie dzieliło nas ekstremalnie, jak to się zdarzało w ostatnich latach. Wszystko pewnie przez mniejszą ilość "mięsa" w tym roku.

jerzy » 5 sie 06, 1:18

Bangkok Loco

Galimatias » 4 sie 06, 23:22

Vital
Stroiciel
Daft Punk

zeteenoen » 4 sie 06, 22:35

...czyli filmy, które w gronie Waszych znajomych budziły skrajne (+/-) emocje i wywołały dłuuuugie wiecz%rne dywagacje...

Jeśli o moją brygadę chodzi to na pewno:
- Kontener (tu większość na -)
- Flandria
- Palindromy (pozdrawiam Natalię)
- Daft Punk's Electroma
- DR9
- Volver
- Słońce

Góra

cron