Publika

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Publika

mizery » 9 sie 06, 14:04

em napisał(a): co masz na mysli piszac "za bardzo kulturalna"? :)


Mam na myśli to, że kiedy owa wspaniała publicznośc widzi jakiegoś ignoranta, brakuje jej odwagi? śmiałości? a może umiejętności przejścia na język chama? , żeby go po prostu opieprzyć. Kiedy nie reagujemy na chamstwo - przyzwalamy na nie.

fullframe » 1 sie 06, 23:39

Z brakiem snu to nie przesada, sam wykończony pierwszymi pięcioma dniami (i nocami) festiwalu przysnąłem na ławce (na siedząco) przed wieczornym seansem. Zatroskana straż miejska obudziła mnie pytaniem - "czy pan się dobrze czuje?" ;)
Ach, co za miasto!

Gość » 1 sie 06, 21:47

Podpisuje się pod tym nogami i rękami!

Osoby niekulturalne zawsze sie znajda, ale w przewazajacej mierze na ten festiwal przyjezdzaja ludzie zainteresowani kinem i intelektualnymi kaloriami - nie musza jesc, nie musza spac, wystarczy im tylko ogladac filmy :)

Pozdrawiam!

em » 1 sie 06, 21:44

zgadzam sie z tym, ze publicznosc na Nowych Horyzontach jest cudowna, ale co masz na mysli piszac "za bardzo kulturalna"? :)

mizery » 1 sie 06, 21:42

Piszę to w osobnym temacie, bo uważam, że publiczność festiwalowa była po prostu wspaniała. Młodzi, inteligentni i bardzo kulturalni (czasem za bardzo) ludzie. Incydentalne sytuacje z telefonami komórkowymi czy jedzeniem kanapki nie podważą mojego zdania. Z imponującą uwagą oglądaliście wszystko, reagowaliście bardzo szczerze i ocenialiście w sposób bardzo wyważony. Brawo! Oglądanie filmów w waszym towarzystwie to prawdziwa przyjemność.

Góra

cron