Opisy - styl

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Opisy - styl

elfavorro » 15 lip 13, 11:15

Aj, dziękuję, nie wiedziałem, że już była.

Pozdr

Mrozikos667 » 15 lip 13, 10:58

Wielka dyskusja na ten temat, z udziałem pani redaktor odpowiedzialnej za katalog, tu: https://forum.nowehoryzonty.pl/viewtopi ... 108&t=3200

elfavorro » 15 lip 13, 10:34

Czołem

Czy można by prosić o rozważenie możliwości opisywania filmów w troszkę normalniejszy sposób niż jest to obecnie? Rozumiem, że TNH jest festiwalem kina szczególnego i dla ludzi myślących, ale twórcy opisów chyba myślą nieco za dużo :] Większość opisów, z natury mających chyba być obiektywnymi i "suchymi", jest już de facto interpretacjami, a czasem są już tak pretensjonalne i odlotowe, że zniechęcają.
Na szczęście nie wszystkie.

Mój faworyt:

Kalejdoskop pięknych, choć w swej istocie prozaicznych, obrazów hinduskiej prowincji wydaje się próbą konceptualnego odwzorowania powolnego procesu poszukiwania sensu w chaotycznym rytmie codzienności, synkopowanym przytłaczającym poczuciem straty.

Kmon.

Mnie BARDZO utrudnia to wybór filmów, bo muszę się posiłkować zewnętrznymi, spokojniejszymi źródłami, że tak to ujmę... Dajmy atmosferze i przekazowi filmu obronić się samym.

Teksty na metkach (wynalazek bezcenny) obok zdają się potwierdzać, że nie ja jeden mam to wrażenie...

Pozdrawiam serdecznie

Góra

cron