Wrocławskie kino marzeń

Filmidło - powidło. Ogłoszenia, anonse, apele, protesty.
Jarosz

Na forum od:
5 cze 07, 7:48

Post 19 sie 11, 19:31

wks napisał(a):W wynikach sondy widnieje pozycja
Pierwszy głos:piątek, 19 sierpnia 2011 00:16

Tak naprawdę ten zegar idzie o godzinę spóźniony. Przed chwilą (20:28) oddałem mój głos w sondzie, a komunikat pokazał się następujący:

Ostatni głos: piątek, 19 sierpnia 2011 19:28

To oznacza, że pierwszy głos tak naprawdę był o 1:16.

Grzes

Na forum od:
28 mar 09, 0:13

Post 19 sie 11, 19:40

Ktoś poza mną w sondzie napisał, że życzy sobie filmów z 35mm, nawet kosztem opóźnień?

Melomanka

Na forum od:
26 lip 10, 15:35

Post 20 sie 11, 10:08

aszeffel napisał(a):u mnie sonda działa

co chcę głównie oglądać w DCFie?

w tej chwili - 30 głosujących
23 - ambitniejsze kino popularne
5 - trudne kino artystyczne
2 - niszowe kino eksperymentalne
0 - kino komercyjne

głosujcie!
http://dcf.wroclaw.pl/

Eee, dramaty i filmy obyczajowe ze Skandynawii, byłego ZSRR i Ameryki Południowej i tym podobne to ambitniejsze kino popularne, prawda? Bo te komercyjne filmy to, jak mniemam, coś w stylu "Miłości na wybiegu" - puszczanej też w "Warszawie" ku mojemu zdumieniu.

Grzes

Na forum od:

Post 20 sie 11, 10:16

A czy to takie ważne, jak ty to zaklasyfikujesz? Wyniki Państwo z Odry i tak zinterpretują po swojemu.

Melomanka

Na forum od:

Post 20 sie 11, 11:38

Ach, no w sumie racja :-)

tangerine

Na forum od:
13 lip 07, 5:38

Post 20 sie 11, 12:11

Wkurza mnie ta ankieta. Sam pomysł ankiety jest już niepokojący...

doktor pueblo

Na forum od:
21 lip 08, 14:29

Post 20 sie 11, 12:21

Najbardziej zastanowiło mnie pytanie, z kim chciałbym żeby było spotkanie, bo przez swoją otwartość zadziałało mocno na wyobraźnię. Wpisałem Wernera Herzoga :)
"I do not care to belong to a club that accepts people like me as members." (Groucho Marx)

Jarosz

Na forum od:

Post 20 sie 11, 17:52

Grzes napisał(a):Ktoś poza mną w sondzie napisał, że życzy sobie filmów z 35mm, nawet kosztem opóźnień?

Ja :D

Grzes

Na forum od:

Post 20 sie 11, 20:44

tangerine napisał(a):Wkurza mnie ta ankieta. Sam pomysł ankiety jest już niepokojący...

Ale dlaczego? My tu we Wrocławiu jeszcze długo nie uwierzymy, że z tej ankiety może coś pozytywnego wyniknąć.
doktor pueblo napisał(a):Najbardziej zastanowiło mnie pytanie, z kim chciałbym żeby było spotkanie, bo przez swoją otwartość zadziałało mocno na wyobraźnię. Wpisałem Wernera Herzoga :)

A ja nie wpisałem nikogo, tak abstrakcyjne (bo w końcu kogo interesującego Odra może tak sama z siebie do Wrocławia ściągnąć) takie pytanie mi się wydało.

jawoju

Na forum od:
31 lip 11, 18:12

Post 20 sie 11, 21:23

Oglądając galerie dcf-u chyba jestem zaskoczony ,nie ma uchwytów na kubki .Myślę że jakość projekcji będzie równy mojemu pierwszemu wrażeniu jak to wszystko wygląda na zdjęciach ,wrzesień się zbliża .W atomie fotele są na przemian zastanawia mnie czy ustawienie wszystkich rzędów równo jest lepsze,więcej się zmieści ? ktoś ma pomysły teraz każde kino takie ma ustawienie zwłaszcza multipleksy .

Jarosz

Na forum od:

Post 21 sie 11, 13:51

Z przecieków prasowych znamy częściowy repertuar pierwszego tygodnia działania DCF-u: Inni Amenábara, Jaskinia zapomnianych snów Herzoga (tym razem podobno w 3D), O północy w Paryżu Allena, Kieł Lanthimosa, W lepszym świecie Bier.

Jarosz

Na forum od:

Post 30 sie 11, 11:25

Prasa kłamie :wink:
Na stronie DCF-u ujawniono repertuar na pierwszy tydzień i Inni Amenábara okazali się Innym Óskara Santosa :D

Spojrzałem na aktualne wyniki ankiety i zauważyłem kreatywną arytmetykę - z tych danych nijak liczba głosujących nie ma przełożenia na liczbę głosów, a suma procentów z nadwyżką przekracza 100% :wink:

Liczba głosujących: 952
Pierwszy głos: piątek, 19 sierpnia 2011 00:16
Ostatni głos: wtorek, 30 sierpnia 2011 11:15

ambitniejsze kino popularne
794 83.4%
trudne kino artystyczne
297 31.2%
niszowe kino eksperymentalne
105 11%
kino komercyjne
37 3.9%

Grzes

Na forum od:

Post 30 sie 11, 13:54

A sprawdzałeś, czy nie da się zaznaczyć kilku pozycji naraz? Bo ja nie, ale przypuszczam, że się da. A to by wyjaśniało te "arytmetyczne" wątpliwości.

Jarosz

Na forum od:

Post 30 sie 11, 14:45

Dobra myśl - zaraz sprawdzę :D

Jarosz

Na forum od:

Post 30 sie 11, 14:48

Nie da się zaznaczyć kilku opcji, więc hipoteza Grzesia upadła.

wks

Na forum od:
1 lut 09, 16:38

Post 30 sie 11, 15:44

Ankietę wypełniałem w piątek 19 sierpnia. Próbowałem zaznaczyć dwie odpowiedzi, ale nie było to możliwe.

Grzes

Na forum od:

Post 30 sie 11, 17:22

Jarosz napisał(a):Nie da się zaznaczyć kilku opcji, więc hipoteza Grzesia upadła.

A wyglądała tak obiecująco :)

Querelle

Na forum od:
24 gru 04, 4:26

Post 30 sie 11, 19:48

Ta sonda to skandal! Wyobrażacie sobie podobną na stronie internetowej teatru, gdzie jedną z możliwych odpowiedzi do zaznaczenia byłoby "show K.Wojewódzkiego" (mniej więcej ten sam teges, co kino popularne, kino rozrywkowe)?! Ileż byłoby wrzasku, że to profanacja sztuki. Niestety, najwyraźniej dla osób z państwowej Instytucji Filmowej Odra-Film kino sztuką nie jest...
Założę się, że 80% osób biorących udział w głosowaniu pewnie na co dzień kina studyjne omija z daleka. Zagłosowali, bo weszli przypadkowo na stronę, gdyż w każdej informacji prasowej jest link do DCFu. Ech. Ile z tych 80% wzięło udział w ankiecie wymagającej poświęcenia odrobiny czasu, a nie tylko jednego kliknięcia? 2%? 5%?

Wyniki zatem nie zaskakują. "Ambitniejsze kino popularne"..., czyli co? Przereklamowany Allen? Wojna polsko-ruska? Ech, smutne to wszystko jest.

Grzes napisał(a):Ktoś poza mną w ankiecie napisał, że życzy sobie filmów z 35mm, nawet kosztem opóźnień?

W przypadku filmów z 1. lub 2. kopiami 35mm (np. Against Gravity) ściąganie filmów do kina z opóźnieniem to nie jedyne rozwiązanie (opóźnienie może być naprawdę bardzo duże). Można przedpremierowo (przez cały tydzień przed premierą), zwłaszcza w przypadku Against Gravity właśnie. Wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że film nie poleci z płytki. Tak robi od jakiegoś czasu katowicki Światowid. Tak było np. z Kłem Lanthimosa, Cyrkiem Columbia Tanovica, a obecnie z Czarną Wenus Kechiche'a. Przez tydzień film z 35mm (czasami przez dwa), a potem z płytki, bo kopia 35mm wraca do Warszawy.

wks

Na forum od:

Post 30 sie 11, 20:16

1.Opóźnienia naprawdę bardzo duże są jak dotąd normalnością w dotychczasowej działalności Odra-Film i nie mają nic wspólnego z kopiami 35mm.
2.Czy w ankiecie brały udział przypadkowe osoby? Na forum DCF-u jest kilka osób stałych. Wśród nicków nie spotkałem żadnego z tutejszego forum. Czy około 900 osób trafiło tam przez pomyłkę?

Jarosz

Na forum od:

Post 30 sie 11, 21:42

Z ankiety właśnie znikły procenty i suma liczby głosujących :wink:
Brawo. To w takim razie prosiłbym jeszcze o poprawienie sobie tabeli z repertuarem, bo reżyserka Parkingu królów nie nazywa się "Óskarsdóttir Icelandic".
Ale żeby nie było, że tylko krytykuję, to również przy okazji pochwalę, że repertuar na stronie DCF-u jest dwujęzyczny, że tabelka jest pomocna w układaniu planów seansów, a możliwość sortowania dniami lub tytułami to już w ogóle rewelacja :D

wks

Na forum od:

Post 31 sie 11, 9:37

Jarosz napisał(a):Z ankiety właśnie znikły procenty i suma liczby głosujących :wink:
:D

A więc ktoś z Odra-Film czyta forum nh.
PS. Przejrzałem forum DCF. Oprócz admina co najmniej jeszcze jedna osoba figuruje jako zarejestrowana przed 19 sierpnia czyli datą oficjalnego uruchomienia strony. Nie przypominam sobie, aby na stronie Odra-Film istniało forum.

psubrat

Na forum od:
30 cze 05, 15:47

Post 31 sie 11, 9:40

Prawie jak konspira... ;-D
"let's just imitate the real, until we find a better one..."

wks

Na forum od:

Post 31 sie 11, 9:47

Jeszcze jedna informacja z forum DCF:
Najwięcej użytkowników online (14) było 5 sie 2011, o 07:55

wks

Na forum od:

Post 31 sie 11, 10:10

Jarosz napisał(a)::wink:
Na stronie DCF-u ujawniono repertuar na pierwszy tydzień i Inni Amenábara okazali się Innym Óskara Santosa :D

Spośród dziesięciu pozycji w repertuarze inauguracyjnym DCF-u jest to jedyny film premierowy. Może zamiast narzekać na brak możliwości obejrzenia Nicole Kidman w klasycznym już filmie z 2001 roku powinniśmy docenić możliwość obejrzenia premiery z 2010 roku (z ubiegłorocznego festiwalu w Berlinie). Na plakacie "Innego" widoczny jest napis: Alejandro Amenabar presents

Grzes

Na forum od:

Post 31 sie 11, 11:03

Przecież Jarosz na to nie narzeka. Raczej na profesjonalizm organizatorów tego całego przedsięwzięcia, którzy sami nie wiedzą, co będą pokazywać (to zresztą się zdarzało też już na stronach Odry wcześniej, nie tylko zresztą na stronach, ale też w repertuarach przesyłanych do prasy).

wks

Na forum od:

Post 31 sie 11, 11:12

Przepraszam za brak czytelnej ironii w poprzednim poście.

Melomanka

Na forum od:

Post 31 sie 11, 15:06

Querelle napisał(a):Ta sonda to skandal! Wyobrażacie sobie podobną na stronie internetowej teatru, gdzie jedną z możliwych odpowiedzi do zaznaczenia byłoby "show K.Wojewódzkiego" (mniej więcej ten sam teges, co kino popularne, kino rozrywkowe)?! Ileż byłoby wrzasku, że to profanacja sztuki. Niestety, najwyraźniej dla osób z państwowej Instytucji Filmowej Odra-Film kino sztuką nie jest...
Założę się, że 80% osób biorących udział w głosowaniu pewnie na co dzień kina studyjne omija z daleka. Zagłosowali, bo weszli przypadkowo na stronę, gdyż w każdej informacji prasowej jest link do DCFu. Ech. Ile z tych 80% wzięło udział w ankiecie wymagającej poświęcenia odrobiny czasu, a nie tylko jednego kliknięcia? 2%? 5%?

Wyniki zatem nie zaskakują. "Ambitniejsze kino popularne"..., czyli co? Przereklamowany Allen? Wojna polsko-ruska? Ech, smutne to wszystko jest.

Ale co właściwie tak Cię oburzyło? Gdyby to czterosalowe kino zaproponowało wyłącznie filmy niszowe typu "Dwudziestu papierosów", to znaczyłoby, że zamierza samo dopłacać do interesu. Trudna sztuka ma niewielu odbiorców, przecież to naturalne. Nie chcę oczywiście powiedzieć, że powinni wyświetlać "Zwierzenia zakupoholiczki" (szczerze mówiąc nie oglądałam, ale żenujący poziom książki daje mi o tym filmie jakieś wyobrażenie) czy "Ciacho", ale już ten Allen jak najbardziej mi pasuje.

Zastanawiająca jest natomiast liczba oddanych w sondzie głosów - ponad 1000. Dobrze wiemy, że we "Lwowie" i "Warszawie" często nie dało się uzbierać trzech osób na jeden seans, w moim przypadku były to chyba te filmy, na które zagłosowało ponoć osób 800.

Z podanego repertuaru chciałabym obejrzeć przede wszystkim "Nawet deszcz", ale pójść do kina mogę tylko w środku tygodnia, bardzo jestem ciekawa frekwencji :P

Jarosz

Na forum od:

Post 31 sie 11, 15:39

Grzes napisał(a):Przecież Jarosz na to nie narzeka. Raczej na profesjonalizm organizatorów tego całego przedsięwzięcia, którzy sami nie wiedzą, co będą pokazywać (to zresztą się zdarzało też już na stronach Odry wcześniej, nie tylko zresztą na stronach, ale też w repertuarach przesyłanych do prasy).

Grzesiu - dzięki :D
Tym razem jednak nie był to przytyk do Odry, a do prasy (palcem wskazywać nie będę, której konkretnie gazety). Stąd hasło, że prasa kłamie.

Jarosz

Na forum od:

Post 31 sie 11, 20:33

Melomanka napisał(a):Z podanego repertuaru chciałabym obejrzeć przede wszystkim "Nawet deszcz", ale pójść do kina mogę tylko w środku tygodnia, bardzo jestem ciekawa frekwencji :P

Jeśli będzie to środa, to frekwencja może być niczego sobie - z cennika opublikowanego dziś na stronie Odry wynika, że w środy promocje cenowe i przyjemna cena 11 zł za bilet (16 zł za filmy 3D). Za to w weekendy drożej - jak w multipleksach (choć i tak taniej niż tam).

Co do repertuaru, to ja nie mam nic przeciwko, by grano tam Allena i ciekawsze kino popularne, acz z zastrzeżeniem, żeby się nie ograniczano tylko do takiego repertuaru i już nie pozbawiano wrocławian możliwości obejrzenia filmów typu np. Wujka Boonmee..., czyli ubiegłorocznej Złotej Palmy w Cannes. Odra nie była łaskawa dystrybuować tego tytułu we Wrocławiu i - szerzej - na całym swoim dolnośląsko-lubuskim terenie, więc gdyby nie tegoroczne Nowe Horyzonty, nie byłoby w ogóle okazji do obejrzenia filmu Weerasethakula.
Ostatnio edytowano 31 sie 11, 22:23 przez Jarosz, łącznie edytowano 1 raz

Melomanka

Na forum od:

Post 31 sie 11, 22:05

Ohoho, to chyba się z weekendów (kiedy była największa szansa wyświetlenia filmu) przerzucę na środy :-)

wks

Na forum od:

Post 1 wrz 11, 16:39

Jarosz napisał(a): z cennika opublikowanego dziś na stronie Odry wynika, że w środy promocje cenowe i przyjemna cena 11 zł za bilet (16 zł za filmy 3D). Za to w weekendy drożej - jak w multipleksach (choć i tak taniej niż tam)

Na stronie DCF znalazłem jeszcze jedną informację o cenach biletów:
Poranek Filmowy (po-pt, seanse do 13:00) / Film Morning (Mo-Fr, screenings till 1 p.m.): 2D - 12 zł, 3D - 17 zł
Przejrzałem kolejny raz repertuar tygodniowy. Żaden film nie zaczyna się przed godziną 13.00

aszeffel
NH-Kreator

Na forum od:
23 mar 06, 11:51

Post 2 wrz 11, 6:34

oglądam w sieci różne zdjęcia budynku DCF-u i na każdym fasada ma dwa bąble, o co chodzi?

Jarosz

Na forum od:

Post 2 wrz 11, 7:21

To coś, czym obłożono ściany DCF-u, nie zostało położone równo - z każdej strony widoczne są jakieś wybrzuszenia. Pisałem o tym, gdy jeszcze przed tegorocznym festiwalem wklejałem zdjęcia z placu budowy. Pytanie, czy to celowe czy też mamy do czynienia z wypadkiem przy pracy.

aszeffel
NH-Kreator

Na forum od:
23 mar 06, 11:51

Post 2 wrz 11, 7:55

niestety podejrzewam, że jedno i drugie

Grzes

Na forum od:

Post 2 wrz 11, 13:49

Pozwolę sobie dodać, że w realu to wygląda jeszcze bardziej koszmarnie niż na zdjęciach.

Querelle

Na forum od:

Post 2 wrz 11, 15:32

Melomanka napisał(a):Ale co właściwie tak Cię oburzyło?

Pytasz serio, czy żartujesz?

kovan

Na forum od:
19 wrz 10, 14:19

Post 2 wrz 11, 15:39

Ale Melomanka ma rację. Spójrz na DCF od strony ekonomicznej. Jeśli obiekt nie ma być w całości sponsorowany przez państwo, trzeba pójść na pewne kompromisy. Filmy to wielki biznes, alesztuka filmowa jest gałęzią niszową, czy nam się to podoba, czy nie.

doktor pueblo

Na forum od:

Post 2 wrz 11, 15:52

Też Querelle nie rozumiem Twojego oburzenia. Przecież to oczywiste, że żadne kino we Wrocławiu nie utrzymałoby się, grając repertuar tylko dla uczestników forum NH. I czy Ci się to podoba, czy nie, dla kina ważniejszy będzie głos tych, co chodzą do kina studyjnego raz na 3 miesiące, bo jeśli ich jest parę tysięcy, to wygeneruje to kinu większe przychody, niż 10 forumowiczów, chodzących do kina raz na tydzień.

Jeśli chodzi o mnie, to DCF może sobie grać w największej sali ambitne kino komercyjne (czyli jak rozumiem takiego np. Almodovara, czy Allena), jeśli w mniejszych salach puści w tym czasie kino trudniejsze.
"I do not care to belong to a club that accepts people like me as members." (Groucho Marx)

Querelle

Na forum od:

Post 2 wrz 11, 19:09

To, że w repertuarze znajdą się tytuły bardziej komercyjne, to sprawa oczywista i o tym nie pisałem, więc nie rozumiem, po co podajecie skrajności typu "repertuar dla 10. forumowiczów NH" czy 20 papierosów Benninga (Allena przywołałem, zastanawiając się nad tym, co kryje się pod pojęciem "ambitniejsze kino popularne"). Oburzył mnie sam pomysł na ankietę (odnosząc ją do przypadku teatru), kiedy z góry wiadomo, jakie będą jej wyniki (przy takich a nie innych opcjach odpowiedzi). Jeśli Najwyższa Władza PAŃSTWOWEJ instytucji zgadza się na takie ankietki (o ich roli: w drugim akapicie), to coś jest nie tak!!! Tej samej władzy nie przeszkadza fakt, że w kinach, którymi zarządza, nie pojawił się laureat zeszłorocznej Złotej Palmy - Wujek Boonmee... Weerasethakula (o czym pisał Jarosz) i tym samym kinomani mieszkający w ESK 2016 mogli ten film zobaczyć dopiero na NH w sekcji Sezon..., więc może nie powinienem się aż tak dziwić....

Przypadek tej kuriozalnej ankiety można by też porównać do innej sytuacji: wyobraźcie sobie, że państwowa instytucja X publikuje ankietę na temat związków partnerskich na jednej ze stron uchodzących za takie, które odwiedza wykształcona część społeczeństwa. Osoby głosujące mają do wyboru: "jestem za legalizacją takich związków", "nie jestem za legalizacją, ale jestem osobą tolerancyjną", "jestem zdecydowanie przeciw, tych ludzi trzeba leczyć ". Która opcja zwycięży? Pewnie, że druga! I to z wielką przewagą. I potem za pomocą tych wyników będzie można w prosty sposób pozbyć się Biedronia, kiedy ten zapuka i upomni się o prawa lgbt. Ankieta na stronie DCFu również może pełnić taką funkcję, kiedy Jarosz zapuka i zada np. pytanie: "przepraszam, czy będzie dystrybuowany przez Mananę nowy Alonso, bo jakoś nie widać go w zapowiedziach?" Ta druga opcja jest czymś w rodzaju "kino ambitniejsze, ale popularne" (<=> "niech lgbt sobie jest, ale u siebie w domu").

Melomanko: czy prowadzenie muzeum to też dla Ciebie prowadzenie interesu? Teatru też? Opery także?

wks

Na forum od:

Post 2 wrz 11, 21:54

Kochani - wróciłem do domu po obejrzeniu pierwszego filmu w DCF-ie. Wbrew wcześniejszym obawom pierwsze wrażenia pozytywne. Frekwencja niewielka - na sali 7 osób.

ayya

Na forum od:
27 lip 09, 10:52

Post 3 wrz 11, 12:34

Querelle napisał(a):(Allena przywołałem, zastanawiając się nad tym, co kryje się pod pojęciem "ambitniejsze kino popularne").

moim skromnym zdaniem 2/3 ostatniego programu AFF predestynowało do miana "ambitniejszego kina popularnego"

Melomanka

Na forum od:

Post 4 wrz 11, 23:13

Querelle napisał(a):Melomanko: czy prowadzenie muzeum to też dla Ciebie prowadzenie interesu? Teatru też? Opery także?

Muzea są finansowane z budżetu państwa lub województwa, więc nie trzeba na nie patrzeć w kategoriach zysków, ale już takie teatry prywatne powstające ostatnio w Warszawie jak najbardziej są pewną formą prowadzenia interesu. Janda, Kamiński, Żebrowski ani Karolak raczej nie są miliarderami, którzy chcą darmowo ukulturalniać społeczeństwo i z własnej kieszeni opłacać pracowników i wynajem, dlatego też Żebrowski promował swój teatr spektaklem z celebrytą. Odnoszę wrażenie, że masz do mnie pretensje o opisywanie rzeczywistości, która Ci się nie podoba.

wks

Na forum od:

Post 5 wrz 11, 6:34

Melomanka napisał(a):
Querelle napisał(a):Melomanko: czy prowadzenie muzeum to też dla Ciebie prowadzenie interesu? Teatru też? Opery także?

Muzea są finansowane z budżetu państwa lub województwa, więc nie trzeba na nie patrzeć w kategoriach zysków

A więc kto finasuje DCF?

Jarosz

Na forum od:

Post 5 wrz 11, 8:39

Urząd Marszałkowski. Odra-Film to samorządowa instytucja kultury.

wks

Na forum od:

Post 5 wrz 11, 11:48

Bingo

doktor pueblo

Na forum od:

Post 5 wrz 11, 12:06

Nawet publiczne instytucje są zobowiązane do racjonalnego zarządzania pieniędzmi. Oczywiście DCF nie powinien maksymalizować zysku, ale powinien dbać o to, żeby sale nie świeciły pustkami, bo to dopiero byłoby marnotrawienie publicznych środków. "Ambitne kino popularne" powinno być puszczane w DCF-ie, bo po stokroć wolałbym obejrzeć je tam niż wśród hałasu i smrodu popcornu w multipleksach (zakładam że w DCFie popcornu nie ma). Oczywiście oprócz tego, w ramach "misji", powinno być puszczane "ambitne kino niepopularne".

Zgadzam się z Querelle, że sonda jest troszkę bez sensu, bo raczej nic z niej konkretnego nie wyniknie, ale na słowo "skandal" bym się nie porwał. Żeby rzetelnie ocenić funkcjonowanie DCF-u, trzeba dać mu trochę czasu i przekonać się naocznie, czy jest jakiś postęp (prócz technicznego) w porównaniu do tego co było do tej pory.

Jarosz

Na forum od:

Post 5 wrz 11, 12:38

We wrześniowym "Co Jest Grane" jest reklama DCF-u, a także nowe rozwinięcie skrótu nazwy: "Dobre Czasy Filmu". Cóż, poczekamy - zobaczymy. Oby tym razem reklama nie kłamała.

wks

Na forum od:

Post 5 wrz 11, 17:31

Rozwinięcie skrótu DCF na Dobre Czasy Filmu figuruje na pierwszej ulotce z programem, którą można otrzymać w samym DCF-ie. Program na ulotce ułożony jest identycznie jak na stronie internetowej czyli podane tytuły filmów z godzinami seansów według schematu stosowanego prze multipleksy. Osobiście preferuję system stosowany przez krakowskie kina studyjne (Pod Baranami, Ars, Mikro) z podziałem seansów na poszczególne sale.

Querelle

Na forum od:

Post 5 wrz 11, 21:40

Melomanko:
Porównywanie kina instytucji podlegającej UM do prywatnego teatru nie jest chyba właściwe.
Nie mam do Ciebie żadnych pretensji. Naprawdę. Jeśli tak odebrałaś moje słowa, to przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie.

psubrat

Na forum od:
30 cze 05, 15:47

Post 5 wrz 11, 21:41

A czy wiemy już czy DCF będzie obiektem festiwalowym 2AFF?
"let's just imitate the real, until we find a better one..."

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim innym