konkursy, konkursy, konkursy!

Koncerty, wydarzenia artystyczne, imprezy towarzyszące.
redakcja Na horyzoncie
 

Post 21 lip 07, 14:44

Drodzy Festiwalowicze!
Dzięki pomocy i przyjaźni partnerów gazety festiwalowej (HP Polska, telewizja ale kino!, wydawnictwo Rabid, wydawnictwo słowo/obraz terytoria, Gazeta CAFE) możecie w tym roku wyjechać z Wrocławia z plecakami pełnymi prezentów. Można wygrać między innymi:
- 3 drukarki fotograficzne HP - dla trojga autorów najlepszych spośród wszystkich zdjęć nadesłanych na sequel fotograficzny "Co widzisz na horyzoncie 2"
- cała masa pendrive'ów i piękna pamięć USB wyglądająca jak metalowa wizytówka (!) dla autorów najlepszych zdjęć dnia w konkursie fotograficznym i w konkursach dnia
- dziesiątki płyt DVD oraz książek o filmach i filmowcach (prawdziwa gratka dla Prawdziwych Nowohoryzontowców!)

Szukajcie informacji o konkursach w kolejnych numerach gazety, wysyłajcie zdjęcia, piszcie e-maile, dzwońcie i wygrywajcie!

L.
 

Post 29 lip 07, 10:41

Jestem zniesmaczony przebiegiem i rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego.

Przyznawanie nagrody za najbardziej komentowane zdjęcia jest kpiną. Czy jeśli zdjęcie ma 80% komentarzy typu "fajne", "nie fajne", "widziałem lepsze", "może być", "aleś zrobił" to zasługuje na wygranie drukarki bo ma najwięcej komentarzy?

Na stronach gazety brak szczegółowego regulaminu wyłaniania zwycięzców!!! Może kryteria zostały ustalone 5 min przed ich wyłonieniem?

Jak można startować w konkursie, nie wiedząc jakie są jego zasady?!

Nie wiadomo czy liczy się ocena ze strony www, czy jaka ocena. Dlaczego można głosować na swoje zdjęcie? Czy głosy z konta, które głosowało przyznając same jedynki i jedną piątkę są brane pod uwagę? Po ilu oddanych głosach zdjęcie może wygrać? Czy zdjęcie mające jedną ocenę 5 jest lepsze niż takie, które ma 40 głosów i średnią 4,2?


Zasady konkursu są koniecznie do zredefiniowania...

Gość
 

Post 29 lip 07, 17:32

niestety, masz duzo racji.
zgadzam sie w pelni.

elfavorro
 
Posty: 136
Na forum od:
8 maja 06, 15:22

Post 30 lip 07, 0:00

"Nagrodę w wys. 100 zł, ufundowaną przez Prezydenta Wrocławia Jury Międzynarodowe w składzie:

- Marina Fabbri – krytyk filmowy (Włochy)
- Marion Hänsel – reżyserka (Belgia)
- Ron Havilio – reżyser (Izrael)

przyznało filmowi:

Raj za daleko / Paradise Too Far Awal
reż. i prod. Radosław Markiewicz, Polska 2007"


100 zł? :|
Wot's your function in loif?

Avatar użytkownika
Przemek - Wrocław
 
Posty: 15
Na forum od:
20 lip 07, 21:15

Post 30 lip 07, 6:22

chyba 100.000,00 a nie 100 zł :)
byleby do kolejnej edycji :)

Avatar użytkownika
Przemek - Wrocław
 
Posty: 15
Na forum od:
20 lip 07, 21:15

Post 30 lip 07, 6:23

no, a w przyszłym roku 10 tys euro od marszałka - ale kasą sypią!!!
byleby do kolejnej edycji :)

L.
 

Post 1 sie 07, 10:09

Przykre, że nikt z organizatorów nie ustosunkował się do treści mojej wypowiedzi...

Avatar użytkownika
boy_in_the_hood
 
Posty: 166
Na forum od:
18 sty 06, 21:08

Post 1 sie 07, 11:06

Organizatorzy wypoczywają. Cierpliwości drogi (droga) L.
Faktem jest, że przydałby się choćby jakiś regulamin, zasady etc.
cry baby cry
put your finger in your eye

redakcja Na horyzoncie
 

Post 2 sie 07, 19:53

L. napisał(a):Przykre, że nikt z organizatorów nie ustosunkował się do treści mojej wypowiedzi...


Drogi (-a) L!
Odrobine cierpliwosci! Jak slusznie stwierdzil(a) boy_in_the_hood odsypiamy noce w redakcji, montujemy komputery z powrotem w domu i (wlasnie) czytamy forum.

Co do nagrod w konkursie:
Poczatkowo HP zaproponowalo nam tylko jedna drukarke i bylo dla nas oczywiste, ze dostanie ja osoba, ktora zbierze najlepsze oceny internautow (pisalismy o tym np. w pierwszym numerze). Przedstawiciele HP odwiedzajac Wrocław zachwycili się atmosferą festiwalu i aktywnością naszych fotokonkursowiczów, i postanowili przekazać nam dodatkowe 2 drukarki. Trudno nam było wybrzyzać :) Postanowiliśmy przyznać jedną nagrodę redakcji (podobnie jak w zeszłym roku) i drugą nagrodę internautów.

W głosowaniu redakcji wygrał Andrzej T. ze swoim "wróbelkiem", część głosów zebrał też prodeus, któremu wręczyliśmy paczkę z książkami, płytami, kubkiem i bluzą ale kino.

Druga nagroda internautów rzeczywiście wymaga wyjaśnienia. Według rankingu autorów widocznego na stronie drugie i trzecie miejsce to Kamila i Katarzyna. Kamila korzysta z drukarki wspólnie z Czesławem, a Katarzyna nie była przez nas brana pod uwagę ze względu na pokrewieństwo z członkinią naszej redakcji. Następny byl ff którego 5 zdjęć wysyłanych w miarę regularnie przez cały festiwal zebrało najwięcej komentarzy (21 wpisów). "Nagroda za komentarze" nie jest więc kpiną, tylko inną nazwą drugiej nagrody internautów oszczędzającą nam tłumaczenia kim jest Kamila a kim Katarzyna.

Na szczęście nie mieliśmy problemów ze zdjęciami, które miały tylko jedną "piątkę", podbieraniem cudzych zdjęć ani rozmaitymi oszustwami, przed którymi zabezpieczeniem była często nasza wiara w uczciwość uczestników Nowych Horyzontów.

Wszystkie konkursy w gazecie festiwalowej były głównie zabawą dla uczestniczących w nich festiwalowiczów (a gorąca walka dotyczyła nie tylko drukarek, ale i np. książek). Staraliśmy się rozstrzygać je tak uczciwie jak to tylko możliwe (przykro mi Katarzyno siostro Ani, dla Ciebie pozostaje satysfakcja z wysokich ocen). Po dodatkowe wyjaśnienia i liczby zapraszam do bezpośredniego kontaktu mailowego.

pozdrawiam serdecznie,
Bartlomiej Moczulski
bmoczulski@gazeta.enh.pl

Avatar użytkownika
boy_in_the_hood
 
Posty: 166
Na forum od:
18 sty 06, 21:08

Post 3 sie 07, 14:51

I wszystko gra (tak btw. - jam jest rodzaju jak najbardziej samczego ;) ), tylko tak jak wcześniej wspominałem, bardzo przydałyby się w przyszłym roku (o ile taki konkurs w ogóle się pojawi) jakieś bardziej sprecyzowane zasady oceniania etc.
Pozdrawiam
cry baby cry
put your finger in your eye

Joanna Malicka
NH-Kreator
 
Posty: 18
Na forum od:
18 lip 06, 11:46

Post 6 sie 07, 21:31

Obiecujemy! I będziemy walczyli, żeby do Waszych rąk trafiły równie fajne nagrody, jak te tegoroczne!


Powrót do 7. - Miłe dodatkicron