Co znajduje się w tegorocznych torbach karnetowiczów?

fetoslawa

Na forum od:
24 paź 17, 8:26

Post 24 paź 17, 8:46

Choć karnet podrożał w stosunku do ubiegłorocznej edycji o 50zł, karnetowicze zostali w tym roku potraktowani co najmniej niepoważnie. W torbie wręczonej przy odbiorze karnetu znajdują się:
- magazyn KMAG sprzed kilku lat (opcjonalnie w zależności od torby np. grudzień-styczeń 2014/2015),
- lipcowy numer kina, tak ten sam, który w swych torbach znaleźli karnetowicze nowych horyzontów,
- ulotki i gazetki dostępne bezpłatnie na całym terenie kina,
- jakże niezbędna każdemu zniżka -25% do szkoły językowej Empik,
- program, krówka i długopis, które są najbardziej sensownymi przedmiotami.

Wolontariusze zapytani o to, czy nie jest to pomyłka odpowiedzieli, że nie i że tak wygląda tegoroczny pakiet. Zapytani o koszulki, odpowiedzieli, że nie są dostępne dla nikogo podczas, gdy cała obsługa ma obowiązek w nich chodzić.

Czy nie lepiej byłoby wydać jedynie karnet i torbę niż na siłę napychać ją jakimiś śmieciami?

miecznik

Na forum od:
10 mar 08, 13:41

Post 24 paź 17, 11:31

Duży minus za brak koszulki. One były kultowe i tworzyły klimat.
Swoją drogą człowiek przyzwyczaja się do dobrego i oczekuje więcej. W poprzednich latach w torbie można było jeszcze znaleźć tanie słuchawki-pchełki BNY Melon, tik-taki BNY Melon i złotą kartę VIP z 3 miesięcznym dostępem do HBO GO.

wks

Na forum od:
1 lut 09, 16:38

Post 26 paź 17, 6:12

Patrząc na kolejki do odbioru biletów/wejściówek, w tym roku chyba sprzedano więcej karnetów. Widocznie zabrakło pieniędzy na jakiś skromny prezent od sponsora (sorry, jest przeceż długopis). Niestety, poza krówką i programem całą resztę zdążyłem wyrzucić do kosza po powrocie do domu.

GHJK IKM

Na forum od:
25 lip 17, 23:52

Post 19 gru 17, 23:37

Chciałem zaznaczyć że kilka miesięcy temu prosiłem o festiwalowe upominki, do tej pory nie było żadnego odezwu na mojego e-maila.
"You just put your lips together and blow... "

Powrót do 8. American Film Festival 2017