Pierwszy wielosalowy arthouse w PL - Kino Nowe Horyzonty!

O wrocławskim Kinie NH. Zapowiedzi repertuarowe. Wasze propozycje, uwagi.
Melomanka

Na forum od:
26 lip 10, 15:35

Post 27 wrz 12, 23:20

Wrażenia z czwartku:
Akacje w szóstce - bez zarzutu, i film, i 3-osobowa widownia, w kilku miejscach film się na sekundę zacinał, ale mu to nie zaszkodziło.
Odwróceni zakochani w czwórce - i film, i reklamy zdecydowanie za głośne. Miałam wrażenie, jakby ogłuszająca patetyczna muzyka miała mi przysłonić liczne braki filmu. (Nie żebym była rozczarowana, po recenzjach i komentarzach na Filmwebie nie spodziewałam się jakiejś rewelacji, tyle że na słodką buźkę Sturgessa można było sobie popatrzeć :] Choć bynajmniej nie zaszkodziłoby, gdyby miał tam coś ciekawszego do zagrania...) Z drugiej strony dzięki tak podkręconej głośności nie mogę powiedzieć, żeby ktoś z widowni hałasował. Widziałam z mojego ostatniego rzędu głowy obracające się w tę i we w tę i żywą gestykulację, ale rozmów nie słyszałam, muszę przyznać :P

Ukułam sobie taką teorię na Anatolii i każdy seans ją potwierdza - tak jak klient w krawacie jest mniej awanturujący się, tak widz przychodzący w pojedynkę jest bardziej zainteresowany filmem niż ci sparowani lub grupowi. Najbezpieczniej wybierać te seanse, na które są zarezerwowane tylko pojedyncze miejsca ;-)

tangerine napisał(a):
mp napisał(a):aszeffel - a ja mam marzenie, żeby po wejściu do sali kinowej widzom automatycznie zdychały telefony i inne urządzenia świecące

Najlepiej załatwił to David Duchowny, chyba w pierwszym odcinku Californication.

z tego co wiem to usługa taka jest oferowana przez odpowiednie firmy... tzn. blokowanie sygnału, nie wiem co tam w Californication się sprawidziło...

No proszę, jak to się życzenia spełniają. Rozmawiałam sobie dzisiaj przez telefon, kiedy otwarto salę nr 6, weszłam do środka i natychmiast mnie rozłączyło :D

Melomanka

Na forum od:

Post 29 wrz 12, 13:18

http://www.heliosnh.pl/aktualnosc.do?id=2555

Czy na dyskusję będzie można wejść po projekcji? Film już widziałam w ramach festiwalu.

aszeffel
NH-Kreator

Na forum od:
23 mar 06, 11:51

Post 30 wrz 12, 18:56

jasne, że będzie można wejść

Melomanka

Na forum od:

Post 30 wrz 12, 19:21

A to fajnie :-)

vifon00

Na forum od:
23 sty 12, 13:41

Post 1 paź 12, 16:41

Jarosz napisał(a):Kina Węgrów nigdy dosyć :)

Zgadzam się! I jeszcze nowy Fliegauf! Mniam :)

vifon00

Na forum od:

Post 1 paź 12, 17:01

Właśnie zobaczyłem, że we wrocławskiej replice Pięciu smaków nie ma Kotoko Shinji Tsukamoto. To tragedia!!

wks

Na forum od:
1 lut 09, 16:38

Post 2 paź 12, 5:42

Wczoraj debiutowały Nowe Horyzonty dla Seniora. Może to powiązanie z Dniami Seniora, a może magia Złotej Palmy sprawiły, że chętnych na film było około 50 osób więcej niż miejsc ( sądząc z rozmów czekających w kolejce na zwolnienie rezerwacji niektórzy przyjechali spoza Wrocławia). Nie wiem, czy następne filmy powtórzą ten sukces, ale można by pomyśleć o wyświetlaniu ich w sali większej o około 50 miejsc.

Jarosz

Na forum od:
5 cze 07, 7:48

Post 2 paź 12, 9:23

vifon00 napisał(a):Właśnie zobaczyłem, że we wrocławskiej replice Pięciu smaków nie ma Kotoko Shinji Tsukamoto. To tragedia!!

Jaka tam tragedia - obejrzy się Kotoko przy innej okazji. Tragedia to jest, gdy zginie x osób, a nie gdy filmu nie będzie.

A Kubak w innym wątku napisał tak: http://forum.nowehoryzonty.pl/viewtopic.php?f=37&t=3060&p=40384#p40384

vifon00

Na forum od:

Post 2 paź 12, 14:25

Inna okazja oznacza zwykle ekran telewizora. A ja mam do Shinji T. takiego pecha, że chociaż jest jednym z moich ulubionych reżyserów, każdy jego film oglądam w ten właśnie sposób :x
Nic to, dobrze, że przynajmniej King of Pigs będzie.

miecznik

Na forum od:
10 mar 08, 13:41

Post 2 paź 12, 17:41

W wywiadach Gutek zapewniał, że chce stworzyć coś innego niż DCF i na pewno filmy dla szkół takie jak "Bitwa Warszawska" nie będą pokazywane. Na szczęście "Bitwa pod Wiedniem" już w repertuarze się pojawia :)
I komercyjny "Żółwik Sammy 2" dla dzieci też jest! Szkoda, że nie ma polskiej produkcji "Felix, Net i tak dalej", ekranizacji prozy Kosika.
Zwiastuny Bonda są, to i mamy także szansę na "Skyfall".

IPACOXT

Na forum od:
24 lip 07, 12:51

Post 3 paź 12, 7:55

kiedy bedzie repertuar na nastepny tydzień, bo juz sobie chciałam zapłanować :-)
Nie ma to jednak jak planowanie
pozdrawiam

vifon00

Na forum od:

Post 4 paź 12, 14:12

Czy można zmienić coś w systemie kupowania biletów online, tak, żeby nie trzeba było na każdy bilet osobnej transakcji? Koszyk sprawdziłby się w tej sytuacji o wiele lepiej. Spędziłęm dziś ponad półtorej godziny kupując bilety na te wszystkie festiwale...

Druga sprawa - ponawiam prośbę o oznaczenie filmów schodzących z ekranu. W momencie pojawienia się repertuaru na piątek zostaje dzień - dwa na obejrzenie takiego filmu.

IPACOXT

Na forum od:

Post 4 paź 12, 14:57

jestem za, koszykiem z biletami (tak jak to jest podczas kupowania biletwó na Festiwal Nowe Horyzonty) i za oznaczaniem filmów gwiazdką? yy albo krzaczkiem. dcf ma gwiazdkę
pozdrawiam

aszeffel
NH-Kreator

Na forum od:

Post 5 paź 12, 15:32

w programie Węgierskiej Wiosny Jesienią pojawił się film Viktora Oszkara Nagy'ego - Ziemia ojca (Apaföld), mam wrażenie, że kiedyś o nim rozmawialiśmy przy okazji Tygodnia Filmu Węgierskiego w Budapeszcie

Jarosz

Na forum od:

Post 5 paź 12, 21:52

A propos dzisiejszego newslettera o premierach w HNH - "Piątą premierą jest film grozy Kronika opętania duńskiego reżysera Ole Bornedala". Przeglądam repertuar i jakoś nie widzę :wink:

Jarosz

Na forum od:

Post 5 paź 12, 21:55

aszeffel napisał(a):w programie Węgierskiej Wiosny Jesienią pojawił się film Viktora Oszkara Nagy'ego - Ziemia ojca (Apaföld)

http://www.heliosnh.pl/artykul.do?id=1549 - patrzę i też nie widzę w zestawie... To już chroniczna ślepota, zdaje się :wink:

Rozumiem, że tylko Koń turyński idzie z 35 mm?

aszeffel
NH-Kreator

Na forum od:

Post 6 paź 12, 8:34

Apaföld i Pál Adrienn też

Grzes

Na forum od:
28 mar 09, 0:13

Post 6 paź 12, 9:19

Pál Adrienn z 35 - fantastycznie!

Inne pytanie: To, że w październikowym programie wśród zapowiedzi na następne miesiące nie ma FŚAK+, nie oznacza, że festiwal wyleciał z programu kina, mam nadzieję?

Querelle

Na forum od:
24 gru 04, 4:26

Post 6 paź 12, 9:34

Grzes napisał(a):Pál Adrienn z 35 - fantastycznie!

Dobry film Kocsis, polecam! Chyba nawet lepszy od jej Świeżego powietrza.

Węgierska Wiosna Filmowa zawsze była w okresie... wiosennym (ostatnio bodajże w kwietniu 2011), w tym roku... jesienią:)

miecznik

Na forum od:

Post 6 paź 12, 20:31

RMF CLASSIC (we Wrocławiu na 99,2 FM)
Bliskie spotkania, 7.10.2012 (Niedziela)

http://www.rmfclassic.pl/radio/programy,bliskie-spotkania-z-romanem-gutkiem,313.html

W najbliższą niedzielę gościem Bliskich Spotkań będzie Roman Gutek - człowiek, który jakimś cudem wie, co chcemy oglądać!

O pasji, nowym kinie marzeń, o tym jak został wrocławianinem i o życiu z fantastyczną partnerką – X muzą.
Bardzo filmowa rozmowa w niedzielę od 9-tej. Zaprasza Magda Miśka-Jackowska.

doktor pueblo

Na forum od:
21 lip 08, 14:29

Post 13 paź 12, 13:17

Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku, jak to mówią. Pan Roman nabijał się z DCF-u, że puszcza "Bitwę warszawską", a sam puszcza "Bitwę pod Wiedniem", czyli podobno jeszcze większe kuriozum (główna zaleta tego filmu, to że dzięki niemu powstaje sporo zabawnych recenzji :)) Oczywiście pretensji nie mam, bo HeliosNH rekompensuje to dziesiątką ciekawych pozycji, a z czegoś żyć trzeba. Tylko czy po takich recenzjach uda się na to przyciągnąć widzów?
"I do not care to belong to a club that accepts people like me as members." (Groucho Marx)

wks

Na forum od:
1 lut 09, 16:38

Post 13 paź 12, 14:29

Ponawiam prośbę o oznakowanie w repertuarze filmów, które są wyświetlane w danym tygodniu po raz ostatni. Poza tym proszę, aby osoby wpuszczające na salę pozostawały przy drzwiach do czasu zakończenia wyświetlania zwiastunów.

Grzes

Na forum od:

Post 16 paź 12, 13:07

vifon00 napisał(a):

Hm, tak się popatrzyłem na aktualnie opublikowany program WWFJ i Fliegaufa nie widzę. Nie widzę go też wśród zapowiedzi Aurory, która ma być jego dystrybutorem. Zaczynam się niepokoić - dla mnie to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

Querelle

Na forum od:
24 gru 04, 4:26

Post 16 paź 12, 22:27

Film Fliegaufa z datą premiery 30 XI wymieniony jest tutaj:
http://www.kinastudyjne.pl/filmy_studyjne.php

Grzes

Na forum od:

Post 16 paź 12, 22:52

Wiesz, w jakimś innym wątku sam tę datę podałem, powołując się na to samo źródło. Tyle że, jak sam wiesz, z różnych stron podających daty planowanych premier kinowych, ta należy do najmniej wiarygodnych - naprawdę wiarygodna byłaby informacja na stronie dystrybutora, tyle że tam niczego nie ma (a są już informacje o późniejszych premierach (a przynajmniej jednej)). A poza tym zmartwiło mnie zniknięcie filmu Fliegaufa z programu Węgierskiej Wiosny Filmowej - czy ono coś znaczy? Mam nadzieję, że nie.

IPACOXT

Na forum od:

Post 17 paź 12, 8:56

W weekend kino tylko dla filmów koreańskich? Bo nowy repertuar od poniedziałku dopiero..
pozdrawiam

aszeffel
NH-Kreator

Na forum od:

Post 17 paź 12, 16:53

a gdzie tam! cały weekend wypełniony, proszę jeszcze raz zerknąć na stronę heliosa nh
https://www.heliosnh.pl/

Pani Et

Na forum od:
28 lip 12, 14:29

Post 21 paź 12, 11:02

Byłam wczoraj na "Obławie" o godzinie 18.15 i już wiem, że muszę wystrzegać się chodzenia na wieczorne seanse. Po raz kolejny (nie wiem, który to już raz, przestałam liczyć) z innego pomieszczenia dochodziły odgłosy bardzo nowoczesnej muzyki, która zakłóciła mi skutecznie oglądanie filmu i która kompletnie nie pasowała do jego klimatu. Gdybym przyszła sama na seans, to pewnie bym wyszła, ale niestety musiałam się męczyć do końca. Myślę, że to wina klubu "o profilu muzycznym" znajdującego się w sąsiedztwie kina. Oglądanie filmów w takich warunkach jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Można coś na to poradzić?

Melomanka

Na forum od:

Post 21 paź 12, 14:30

Oj tak, też to dudnienie odczuwam. Pewnie nie sprawiało to takiego problemu dawniej, kiedy nie puszczano zbyt wielu filmów, w których nie dominuje hałas.

vifon00

Na forum od:

Post 22 paź 12, 10:10

Grzes napisał(a):
vifon00 napisał(a):

Hm, tak się popatrzyłem na aktualnie opublikowany program WWFJ i Fliegaufa nie widzę. Nie widzę go też wśród zapowiedzi Aurory, która ma być jego dystrybutorem. Zaczynam się niepokoić - dla mnie to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

No właśnie, czy brak Fliegaufa w programie WWFJ jest ostateczny? Ja też odliczałem dni do wrocławskiej premiery. Mam też nadzieję, że Aurora nie wykasowała, a tylko przełożyła dystrybucję tego filmu na przyszły rok. To przykre, zważając na to, że DCF długo mamił nas zapowiedzią Łona, którego się w końcu we Wrocławiu nie doczekaliśmy.

Jarosz

Na forum od:

Post 22 paź 12, 12:23

Jest ostateczny. Na planszy przed każdym seansem w HNH wyświetlany jest m.in. program WWFJ z podziałem na dni i godziny - Fliegaufa tam brak.

kovan

Na forum od:
19 wrz 10, 14:19

Post 24 paź 12, 14:34

Pytanie do szefostwa: czy nie da się nic zrobić z tym nieszczęsnym Eterem? W godzinach wieczornych w 2 i 3 oglądanie filmów jest niesamowicie niekomfortowe.

doktor pueblo

Na forum od:

Post 25 paź 12, 19:31

kovan napisał(a):Pytanie do szefostwa: czy nie da się nic zrobić z tym nieszczęsnym Eterem? W godzinach wieczornych w 2 i 3 oglądanie filmów jest niesamowicie niekomfortowe.

Można zejść na dół na dyskotekę na której bawi się kilkadziesiąt osób i poprosić, żeby ściszyli muzykę, bo kilka osób chciałoby piętro wyżej pokontemplować film. Chciałbym zobaczyć minę menedżera Eteru...
"I do not care to belong to a club that accepts people like me as members." (Groucho Marx)

Melomanka

Na forum od:

Post 25 paź 12, 23:48

To może od razu zaproponujmy im słuchawki :-)

Jarosz

Na forum od:

Post 26 paź 12, 10:12

Ale dyskoteki nie są jedynym utrapieniem kinomanów. Projekcje Festiwalu Filmów Koreańskich w poniedziałek i czwartek były np. "uatrakcyjnione" koncertami. W poniedziałek bluesowym, a wczoraj nie wiem, lecz i tak było to irytujące. Bez wygłuszenia sal nie poradzisz, ale na to się raczej nie zanosi.

Jarosz

Na forum od:

Post 26 paź 12, 14:15

Wszedłem na stronę Eteru i się dowiedziałem, że to wczorajsze było koncertem reggae. Myślę, że warto sobie odłożyć gdzieś adres tej strony - http://www.eterclub.pl/ - żeby wiedzieć, czego się wystrzegać. Ja już niestety teraz dzięki temu wiem, że niedzielne projekcje Pięciu Smaków będziemy oglądali w huku koncertów punkowych :(

PS Nie mam nic do bluesa, punka czy reggae jako takich - mam do nich za to jako do przeszkadzaczy podczas filmów.

vifon00

Na forum od:

Post 26 paź 12, 22:58

Czemu akurat w trójce odbywają się festiwale? Na "W innym kraju" naprawdę ciężko było wysiedzieć - od hałasu trzęsła się cała sala.

kovan

Na forum od:
19 wrz 10, 14:19

Post 26 paź 12, 23:16

vifon00 napisał(a):Czemu akurat w trójce odbywają się festiwale? Na "W innym kraju" naprawdę ciężko było wysiedzieć - od hałasu trzęsła się cała sala.

Eh, NH Tournee też w trójce... Holy Motors chociaż ma jeden seans o 14., ale już Reygadas tylko wieczorowo :/

doktor pueblo

Na forum od:

Post 27 paź 12, 7:25

Czyli mamy jedną negatywną konsekwencję powstania HeliosaNH. Gdyby była jak dawniej tylko jedna sala gutkowa na 1. piętrze, to projekcje byłyby w ciszy i spokoju, a tak mamy całe kino ale najambitniejszy repertuar wsród dudnienia...

miecznik

Na forum od:

Post 30 paź 12, 8:01

Projekcja "Skyfall" Tani Poniedziałek sala nr 1

Proszę sprawdzić, czy są dobre ustawienia obrazu i dźwięku.

Na ekranie, tam gdzie są białe pola, na ich krawędziach widać pikselozę i paski zielony oraz czerwony. Szczególnie wyraźnie to było widać w napisach początkowych i końcowych (napisy nie do końca były wyraźne) oraz w podziemiach MI6, gdzie świetlówki miały pasek zielony lub czerwony.

W jednej ze scen, gdzie jest mnóstwo efektów dźwiękowych (wybuch, strzelanie), głośniki po bokach za bardzo charczały (trwało to może przez pół minuty).

IPACOXT

Na forum od:

Post 30 paź 12, 8:38

potwierdzam pixelozę na skyfall w piątek
niestety pojawiła się również na/w 'Chińczyku na wynos' w sali 3
pozdrawiam

aszeffel
NH-Kreator

Na forum od:

Post 30 paź 12, 10:10

kierownik kabiny kinooperatorskiej odpowiada:

"Oczywiście film SKYFALL jest na kopii cyfrowej. Obraz oraz kopia jest w idealnym stanie.
Widoczne są piksele na ekranie ponieważ jest to kopia cyfrowa. Rozdzielczość na ekranie jest taka w jakiej plik z filmem został zapisany przez dystrybutora na dysku. Na sali 1 piksele mogą się wydawać bardziej widoczne tylko z tego względu, że mamy na tej sali jeden z większych ekranów w Polsce. Więc oglądając film bliżej ekranu, piksele mogą być widoczne zwłaszcza na napisach.
Na kompresję filmu nie ma wpływu kinooperator, czy kino w którym odbywa się projekcja.
Otrzymujemy gotowy materiał na dysku zewnętrznym i zgrywamy zawartość na serwer.
Jeśli obejrzy się tę samą kopię na mniejszym ekranie, piksele będą mniej widoczne i obraz wydaje się mniej rozmyty, a to tylko dlatego iż obraz nadal będzie zawierał tę samą liczbę pikseli, co ten na większym ekranie.

Pozdrawiam serdecznie

aleksander haberski
kierownik kabiny kinooperatorskiej"

Jarosz

Na forum od:

Post 30 paź 12, 10:13

Potwierdzam ww. zjawisko na Skyfall, ale nie nazwałbym go pikselozą, bo ogólnie obraz był jakości żylety. To bardziej rozszczepienie barw przy jasnych krawędziach, coś jak tęczowe obwódki niedużych, jasnych obiektów typu napisy (ale te oryginalne, czołówkowe, nie polskie) czy ww. świetlówki. Nie winiłbym kopii, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że duży dystrybutor dostarczył marną kopię blockbustera. Raczej coś jest nie tak z projektorem na jedynce, tym bardziej że to zjawisko można jeszcze bardziej dobitnie zaobserwować na polskich napisach na zwiastunie Hobbita pokazywanym przed Skyfall.

Co do pikselozy natomiast, to kopia Chińczyka na wynos jest jedną wielką mozaiką widocznych gołym okiem pikseli. Zważywszy na to, że polskie napisy są nierozpikselowane, ciała dał dystrybutor, czyli Aurora. Nie pierwszy zresztą raz w ogóle, ale pierwszy za czasów HNH. To jest projekcja w jakości DCF-owej!

IPACOXT

Na forum od:

Post 30 paź 12, 11:02

przed "chińczykiem.." był wyswietlany zwiastun "Barbary", który to zwiastun miał symptomy podobne do "Chińczyka.." ale pocieszam się że może to tylko zwiastun choruje bo podczas festiwalu filmów niemieckich jak mi się zdaje "Barbara" była z tasmy

vifon00

Na forum od:

Post 30 paź 12, 11:57

Potwierdzam - Barbara leciała z taśmy.

marko

Na forum od:
29 paź 11, 10:08

Post 30 paź 12, 12:00

Jarosz napisał(a):Nie winiłbym kopii, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że duży dystrybutor dostarczył marną kopię blockbustera. Raczej coś jest nie tak z projektorem na jedynce, tym bardziej że to zjawisko można jeszcze bardziej dobitnie zaobserwować na polskich napisach na zwiastunie Hobbita pokazywanym przed Skyfall.

Byłem na Skyfall w multikinie w Arkadach na sali nr 2 i było dokładnie to samo, także ewidentnie coś z kopią jest nie tak.

vifon00

Na forum od:

Post 30 paź 12, 12:24

Jeszcze raz w sprawie zniżek. Jakiś czas temu zaproponowałem kartę stałego klienta, ale najwyraźniej mój post przepadł:
"Ja bym proponował kartę stałego klienta, podobną do tej, którą ma Teatr Polski: kosztuje 40 zł i daje 40 proc zniżki na wszystkie spektakle w ciągu roku. Taka karta powinna się zwracać dajmy na to po 6-10 seansach, zniżkę 20 proc uważam za minimalną, żeby całe przedsięwzięcie miało sens. Oczywiście poniedziałki można wyłączyć z promocji, ale już filmów wyświetlanych w ramach różnych festiwali nie (chyba że ktoś kupuje karnet). Cena takiej karty ok 30-60zl"
Rzecz jasna projekt jest do przedyskutowania. Na początku były plany zniżek, ale coś tak o nich ucichło, a szkoda, bo przy tej liczbie interesujących filmów wkrótce wszyscy pójdziemy z torbami :wink:
Poniedziałek niestety nie jest żadną opcją ratowania budżetu - seanse zwykle przypominają spotkanie przyjaciół w knajpie - przynajmniej te, na które ja trafiam.

Grzes

Na forum od:

Post 30 paź 12, 12:33

vifon00 napisał(a):Potwierdzam - Barbara leciała z taśmy.

Czyli trzeba było stanąć na głowie, byleby iść na premierę. Gdyby to człowiek wiedział zawczasu :(.

Mrozikos667

Na forum od:
3 sie 08, 11:11

Post 30 paź 12, 13:39

Jarosz napisał(a):Potwierdzam ww. zjawisko na Skyfall, ale nie nazwałbym go pikselozą, bo ogólnie obraz był jakości żylety. To bardziej rozszczepienie barw przy jasnych krawędziach, coś jak tęczowe obwódki niedużych, jasnych obiektów typu napisy (ale te oryginalne, czołówkowe, nie polskie) czy ww. świetlówki. Nie winiłbym kopii, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że duży dystrybutor dostarczył marną kopię blockbustera. Raczej coś jest nie tak z projektorem na jedynce, tym bardziej że to zjawisko można jeszcze bardziej dobitnie zaobserwować na polskich napisach na zwiastunie Hobbita pokazywanym przed Skyfall.

W stołecznym Multikinie nic takiego nie zaobserwowałem, więc pewnie rzeczywiście jest to kwestia projektora.
Każdy film musi mieć początek, środek i zakończenie. Choć niekoniecznie w tej kolejności. Jean-Luc Godard

Jarosz

Na forum od:

Post 1 lis 12, 20:33

Jarosz napisał(a):Raczej coś jest nie tak z projektorem na jedynce, tym bardziej że to zjawisko można jeszcze bardziej dobitnie zaobserwować na polskich napisach na zwiastunie Hobbita pokazywanym przed Skyfall.

Jeszcze postscriptum w tej sprawie, jako że widziałem zwiastun Hobbita w siódemce i w czwórce - i w obu tych salach wyglądał naturalnie, bez ww. zjawiska i w dobrych kolorach. Zatem to ewidentnie projektor na jedynce tudzież jego ustawienia. Wielkość ekranu nie ma tu nic do rzeczy - na innych salach byłoby bowiem to samo, tylko proporcjonalnie mniejsze.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kino NH