Do rana

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.

Uśmieszki
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :chaplin: :marilyn: :zadowolony: :mickey:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Do rana

Thane » 27 lis 11, 18:33

Do rana był jednym z tytułów, które będę wspominał najlepiej z tegorocznej edycji. Historia jest klasyczna, ale nie banalna, a główne postaci przykuwają uwagę. Reżyserowi udało się stworzyć na planie "rodzinną" atmosferę, widz ma poczucie, że wszyscy bohaterowie dobrze się znają a ich relacje są autentyczne, bez nuty fałszu. Najbardziej interesującym elementem okazał się sposób ukazania choroby Elliota. Niezwykle nienachalnie, z wyczuciem ale bez nadmiernej ostrożności. Opowieść biegnie swoim tempem, a widzowie co chwilę zapominają o dolegliwościach chłopaka, by nagle sobie o nich przypomnieć. Chociaż zawsze mamy tę informację gdzieś z tyłu głowy, to przypominamy sobie o niej z własnej woli, a nie zmuszani przez reżysera - a to jest najcenniejsze.

Góra