Nie zrobimy zakupów w niedziele

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nie zrobimy zakupów w niedziele

damiansport1 » 1 cze 18, 17:39

Jest to absolutnie zbędny i szkodliwy zakaz. Jak ktoś nie chce robić zakupów tylko leniuchować w niedzielę to niech nie robi. Nikt mu nie każe. Prawda jest taka ze zakaz ten tylko utrudnia życia.

Oby to były ostatnie lata rządów PiS.

joankak » 28 maja 18, 15:19

Mnie to raczej mało dotyczy. I tak nie robiłam zakupów w niedziele, no poza takimi drobnymi rzeczami, których zabrakło mi do obiadu. Ale takie małe sklepiki są czynne więc nie ma problemu. Lubię robić zakupy przez internet, bez chodzenia w tłoku, wygodnie w fotelu siedzę przy filiżance kawy i mam wszystko w zasięgu ręku. Często jest tak, że w necie towar jest atrakcyjniejszy, z większą informacją o nim i jego zastosowaniu, ceny bardziej konkurencyjne, opłacalniejsze. Przykładem niech będą kosmetyki ze sklepu Barwa, które kupuję już od dawna. Są naprawdę dobrej jakości, wydajne i kosztują nie wiele. Do tego sklep wciąż zwiększa swój asortyment, wprowadza nowości tak jak ostatnio https://sklep.barwa.com.pl/35-pause nową serię dla pań, u których pojawia się problem ze zmarszczkami (oczywiście zamówiłam i stosuję, widzę pozytywne zmiany na mojej twarzy :) ) To jest tylko jeden przykład zalet robienia zakupów online, takich przykładów mogłabym podać więcej. A niedziela? Niedziela jest moim dniem leniuchowania.

annakowalczyk1989 » 12 kwi 18, 10:17

A ja nie lubię jak pastwo się wciska w takie kwestie. Znam wielu ludzi pracujących w handlu i wcale im to nic nie dało. W sob większość pracuje dłużej i w poniedziałek wcześniej zaczynają. Wielu z nich wolało pracować w niedziele i mieć dzień tygodnia wolny między innymi na sprawy urzędowe. Druga sprawa to gospodarka polski nie jestem super hiper rozwinięta żeby podejmować takie kroki.

wks » 1 mar 18, 17:23

enigma22 napisał(a):ja jestem jak najbardziej za zakazem. Ludzie chcą tez odpocząć a nie ze 7 dni w tygodniu..

zwłaszcza służba zdrowia, policjanci i strażacy

enigma22 » 1 mar 18, 15:07

ja jestem jak najbardziej za zakazem. Ludzie chcą tez odpocząć a nie ze 7 dni w tygodniu.. https://centrum.fizjoterapeuty.pl do tego można zobaczyć

aszeffel » 6 lut 18, 10:38

i słusznie :)

tangerine » 31 sty 18, 23:28

Aż się boję co będzie jak te tłumy co dawniej szukały rozrywki w galeriach handlowych ruszą na kina, filharmonie i teatry. Dlatego w tym roku warto wcześnie kupić karnet na festiwal.

mossberg » 28 sty 18, 12:46

Co o tym sądzicie? Wg mnie to jakaś głupota... Jak pracuję całymi dniami to czasem tylko w niedzielę mam czas wyskoczyć na zakupy a teraz chcą to ograniczyć i całkowicie skończyć w 2020 r.
W tym roku tylko w wybrane niedziele sklepy mają być otwarte. Tutaj jest w które niedziele sklepy nie będą czynne: zakaz handlu w niedziele
W pozostałe niedziele sklepy mają być pozamykane.

Góra

cron