Wenecja 2017

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Wenecja 2017

Jarosz » 11 wrz 17, 12:25

Against Gravity ma jeszcze Księcia i dybuka Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego. Polska premiera wiosną 2018 na Docs Against Gravity, a później dystrybucja w kinach.

Grzes » 10 wrz 17, 18:50

Mnie nie mniej ciekawi, co z Wenecji pojawi się na AFF (mniej to, czy będą Del Toro lub McDonagh, którzy mają polskiego dystrybutora (Imperial), a bardziej, czy może pojawi się Ex Libris Frederica Wisemana) oraz Pięciu Smakach (tu najciekawiej zapowiadają się dwa chińskie filmy: konkursowy Angels Wear White Vivian Qu oraz pokazywany w którejś z pomniejszych sekcji The Taste of Rice Flower Pengfeia). Coś wiadomo?

A odpowiadając na pytanie powyżej, poza dwoma wymienionymi już filmami, dystrybutorów mają na pewno Jusqu’à la garde Legranda (Solopan) oraz Aronofsky i Payne (UIP), a także Eye on Juliet Kima Nguyena (Against Gravity). Inna sprawa, że z mojego punktu widzenia pewnie bardziej intersujące jest to, czy dystrybutorów mają filmy Maoza, Koreedy, Thorntona, Giorgellego...

Gendo » 10 wrz 17, 11:28

A juz wiadomo co wejdzie z Wenecji do polskich kin ?

Grzes » 9 wrz 17, 20:13

Nagrody regulaminowe:
http://www.labiennale.org/en/news/offic ... m-festival
oraz pozaregulaminowe:
http://www.labiennale.org/en/news/colla ... m-festival

Przy okazji - w innym wątku była dyskusja o nowej stronie naszego festiwalu. Jakkolwiek do jej entuzjastów nie należę, to muszę przyznać, że jeśli ktoś chce zobaczyć stronę-koszmar, na której znalezienie jakichkolwiek użytecznych informacji o pokazywanych filmach, czy nawet o line-upie poszczególnych sekcji, wymaga naprawdę wiele wysiłku, to powinien wybrać się właśnie na stronę festiwalu w Wenecji, która tak bardzo krytykowane tutaj strony Rotterdamu czy DocsAG bije na głowę.

Grzes » 27 lip 17, 18:40

Jest już program wszystkich głównych sekcji:
http://www.labiennale.org/en/cinema/74t ... l/line-up/

Góra

cron