gazeta festiwalowa

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: gazeta festiwalowa

Mekyqaa » 6 kwi 20, 13:01

Jarosz » 7 sie 16, 15:50

Po festiwalu stwierdzam ze smutkiem, że gazeta "Na Horyzoncie" umarła. To coś, co było w wersji drukowanej (trzy wydania), to nie była gazeta festiwalowa. No może jeszcze od biedy pierwszy numer, ale na pewno już nie kolejne. Gazeta zawsze towarzyszyła festiwalowi, dokumentowała życie Nowych Horyzontów, informowała na bieżąco, a dziś stała się niewiele wartym śmieciem reklamowym - bo jak inaczej nazwać drugi, za przeproszeniem, numer? Ten z "opisami" dziesięciu filmów, które koniecznie "trzeba zobaczyć".

A gazeta w Internecie jest mi zupełnie nieprzydatna. Zwłaszcza podczas festiwalu, kiedy prawie w ogóle nie siedzę w Sieci, jeśli nie liczyć systemu rezerwacji.

tricia » 2 sie 16, 21:25

zgadzam się z przedmówcą

kovan » 2 sie 16, 18:49

Baardzo szkoda gazety festiwalowej. Raz - względy kolekcjonerskie, dwa - to mniej komfortowe rozwiązanie. Choć należę do osób mocno skomputeryzowanych również mobilnie, tak między filmami, czy po filmach, zwyczajnie nie miałem ochoty czytać materiałów na ekranie (co zawsze czyniłem na papierze).

Fajnie by było, gdyby jednak wróciła.

e. » 2 sie 16, 15:07

Papierową gazetę wolę przede wszystkim ze względów kolekcjonerskich, nie pogniewałabym się jednak, gdyby elektroniczna wersja też stanowiła spójną całość nadającą się do ściągnięcia… Odniosłam wrażenie, że gazeta straciła nie tylko na rzeczywistym nośniku, ale też na treści. Filmiki absolutnie do mnie nie trafiły, podobnie krótkie notki o filmach, wywiady może jeszcze przeczytam…
Robi się po prostu obrazkowo. Nawet te wydrukowane trzy numery składały się głównie ze zdjęć.
Szkoda, ale jeśli ma to w ten sposób wyglądać, chyba osobiście wolę, żeby gazety nie było wcale.

Strator » 24 lip 16, 14:55

jest już w "na żywo"

modrzef » 24 lip 16, 14:31

Czy jest możliwość, żeby w mobilnej wersji strony dodać JAKIKOLWIEK link do gazety festiwalowej?
Osobiście przed seansami z przyjemnością poczytałbym sobie gazetę przynajmniej na komórce, ale w mobilnej wersji tam takiego linku po prostu (chyba) nie ma :)

Jarosz » 22 lip 16, 7:21

Ja podzielam, ale przypuszczam, że jesteśmy w mniejszości :wink:

tangerine » 22 lip 16, 7:19

Mrozikos667 napisał(a):Ja z kolei cyfrowy jestem, więc dla mnie super ;)


Z katalogiem papierowym jest jak rozumiem problem techniczny, bo nie jest łatwo go zedytować i wydrukować na 10 dni przed festiwalem. Ja bym kupił nawet we wrześniu taki katalog podsumowujący festiwal, ale czy inni podzielają mój pogląd ?

Mrozikos667 » 22 lip 16, 1:21

Ja z kolei cyfrowy jestem, więc dla mnie super ;)

m4ro » 21 lip 16, 15:05

No to za rok pewnie nie będzie papierowego programu :P

Jarosz napisał(a):Ale że ja analogowy jestem

Nie tylko ty :P.

Ja gazetę festiwalową zawsze chętnie czytałem przy dłuższych przerwach lub przed filmem, no ale komputera ze sobą nie noszę na festiwal... No gazeta to chyba jedyne miejsce gdzie były wypisane wszystkie spotkania z gośćmi i prelekcje :/

Jarosz » 21 lip 16, 8:20

Cięcie kosztów i tyle. Kolejne po papierowym katalogu.
Ale że ja analogowy jestem, to wcale mnie to nie cieszy.

modrzef » 21 lip 16, 7:56

Czyżby koniec gazety? Rzeczywiście nie będzie żadnej wersji papierowej?
Za kilka godzin sam się przekonam, ale że jestem niecierpliwy... Fragment z newslettera dzisiejszego:

W tym roku zamiast papierowej edycji proponujemy internetową gazetę festiwalową "Na horyzoncie", w której znajdują się codziennie najświeższe informacje z życia festiwalu. Piszemy o twórcach i ich filmach, recenzujemy i polecamy spotkania z gośćmi i rozmaite wydarzenia towarzyszące. W dzisiejszym numerze m.in.: Roman Gutek, Joanna Łapińska i Ewa Szabłowska opowiadają o najbardziej ekscytujących wydarzeniach festiwalu. Polecamy gazetę festiwalową "Na horyzoncie", pod adresem: www.cojestgrane24.pl/nahoryzoncie


Ciekawe jak to będzie wyglądało i czy będzie użyteczne. Papierowa wersja świetnie się nadawała do czytania już siedząc w fotelu i oczekując na film - nie wiem, czy ten sam klimat da wersja elektroniczna.
Szkoda tego - co papier, to papier :( Chociaż oczywiście racjonalnie rzecz ujmując, to pewnie to ma sens. Ale jak tu teraz narzekać, że ludzie do ostatniej chwili przed seansem siedzą wpatrując się w telefony komórkowe? ;>

Góra

cron