Reklamy TVP - tworzona z pasją

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Reklamy TVP - tworzona z pasją

PaniKazia » 29 lip 12, 4:09

sa niewiarygodne, pierwszego dnia naprawde opadla mi szczeka i sie potoczyla

PaniKazia » 29 lip 12, 4:08

Tablis napisał(a):
Nie chcąc burzyć osobistego odbioru tych arcydzieł przez innych, chciałbym jednak zaznaczyć, że przewijające się białe kule nie są, jak wielu uważa, symbolem Boga, a bardziej logosu. Uważam te spoty za tak genialne, że żądam wręcz, aby od tej chwili TVP nie produkowała niczego innego.


:)))))))))))))))))))))))))))))))

wks » 28 lip 12, 7:35

Moje skojarzenie jest z pogranicza Hyde Parku i reklamy M&M: TVP - lecą w kulki.

aszeffel » 28 lip 12, 6:18

tak, to symboliczne, "rozdzióbią nas kruki, wrony"

Tablis » 27 lip 12, 21:36

Są lepsze od filmów festiwalowych. Piękno obrazu, genialne aktorstwo i bogate przesłanie, które można odsłaniać i obdyskutowywać godzinami. To wręcz nieprawdopodobne, jak wielką ilość aluzji filmowych udało się zawrzeć w tak krótkim czasie - dostrzegłem Ojca chrzestnego, Tam gdzie rosną poziomki, M jak miłość i wiele innych... Pytania, jakie zadają przedstawieni bohaterowie tylko pozornie dotyczą aktorstwa. W rzeczywistości są to pytania uniwersalne, dotyczące naszego miejsca w świecie, naszej odpowiedzi na cierpienie, jak i kontaktu człowieka z człowiekiem, a właściwie i zwierzęciem (krukiem). Wszystko to w orkiestralnej aranżacji fortepianowej pozwalającej jeszcze pełniej zanurzyć się nam w przedstawionym świecie, tajemniczym i zachwycającym mityczną wręcz geometrią przestrzeni.

Nie chcąc burzyć osobistego odbioru tych arcydzieł przez innych, chciałbym jednak zaznaczyć, że przewijające się białe kule nie są, jak wielu uważa, symbolem Boga, a bardziej logosu. Uważam te spoty za tak genialne, że żądam wręcz, aby od tej chwili TVP nie produkowała niczego innego.

miecznik » 27 lip 12, 20:02

Reklama TVP wzbudza najwięcej emocji na festiwalu. To chyba dobrze, że zwykła reklama daje tyle do myślenia i daje duże pole do zażartej dyskusji :wink:
Wszyscy patrzą na te spoty jak na ogłoszenia zakładu pogrzebowego. Bo być może TVP właśnie jest w agonii i potrzebuje tak smutnych rzeczy.

Tu macie pełną wersję z wszystkimi bohaterami:

http://www.youtube.com/watch?v=0tpexRnUMpQ

Wasza najbardziej ulubiona z Arturem Żmijewskim, wielką gwiazdą festiwalu (podczas festiwalu możemy zobaczyć Artura w fikmach "Mój rower" i "Ostatni dzwonek")

http://www.youtube.com/watch?v=rGhaqmbWUqU


Z Władysławem Szaranowiczem (ktoś mi mówił, że to też pojawiło się w bloku reklamowym)

http://www.youtube.com/watch?v=OjcT760t-K8


Była jeszcze z Torbicką, prześcieradłami i z Nagimi Krukami, ale tej nie mogę w sieci namierzyć.

Góra

cron