Ruchy Browna, reż. Nanouk Leopold

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.

Uśmieszki
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :chaplin: :marilyn: :zadowolony: :mickey:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Ruchy Browna, reż. Nanouk Leopold

m4ro » 27 lip 11, 0:07

Jak dla mnie za dużo dialogów. Tylko przeszkadzały w spaniu :|
A od porannej kawy wolę poranną medytację na filmie konkursowym :P No i zdecydowanie nie przepadam za wpatrywaniem się przez 90 minut na tkwiącą w bezruchu kobietę i owłosionych facetów :P

michuk » 26 lip 11, 8:02

Najlepszy do tej pory film Nowych Horyzontów 2011. Bardzo przemyślana trzyczęściowa konstrukcja - trochę przypominała Mechaniczną Pomarańczę (choć tam były dwie części). Jak na konkurs, mało kontrowersyjny (choć sceny przygodnego seksu mogą się teoretycznie niektórym wydać perwersyjne). Podobało mi się bardzo powolne tempo filmu - gdyby nie ono, efekt końcowy nie byłby tak mocny. Warto: 5/6.

Góra

cron