BEZPIECZEŃSTWO NA SALI

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: BEZPIECZEŃSTWO NA SALI

psubrat » 26 lip 08, 21:23

Tak dzisiaj rozmawiałem z kierownikiem i jednak się przedstawił.

mj » 26 lip 08, 16:33

W imieniu organizatorów festiwalu obiecujemy
szybko przyjrzeć się sprawie,
bardzo nam przykro, że taka sytuacja się wydarzyła.

O ile wiem psubrat, w tej chwili posiadasz już dane
managera heliosa,
tak?

pozdrawiam
i gorąco życzę
skutecznej rehabilitacji

Maciek Jakubczyk
(kierownik heliosa z ramienia festiwalu)

psubrat » 26 lip 08, 13:17

Info od poszkodowanego: W dniu dzisiejszym dyrekcja Heliosa odmówiła mi udzielenia pisemnego oświadczenia / zaświadczenia o tym, że wypadek miał w ogóle miejsce. Wskazano mi jednocześnie możliwość założenia sprawy cywilnej w sądzie. Na miejscu wypadku kierownik nie miał potrzeby przedstawienia się, nie mówiąc już o czynności spisania danych osobowych poszkodowanego czy sporządzeniu protokołu wypadku. Nie wiem czy notatka o incydencie znalazła się w protokołach pracowników ochrony, do których oczywiście szary widz nie ma wglądu. Jedyne co posiadam w tej chwili to oględziny lekarskie ze wskazaniem dalszej rehabilitacji na zabiegach oraz zeznanie świadka. W dniu dzisiejszym schodek w sali nr 1 świeci prawidłowo. Szczerze rozczarowany postawą pracowników placówki wróciłem dziś do domu. Zawsze mi się wydawało, że na stanowiskach kierowniczych trzeba być człowiekiem.

boy_in_the_hood » 26 lip 08, 8:54

Niestety, problem oświetlenia nie jest problemem nowym, aczkolwiek jak dotąd rozpatrywałem to w kategorii wygody i tego, że nie da się nic przeczytać przed seansem, nawet przez myśl mi nie przeszedł taki wypadek...

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

peter » 26 lip 08, 1:23

Dzisiaj w kinie Helios doszło do wypadku, kolega przewrócił się, skręcił nogę. Przyczyną wypadku był nieoświetlony schodek, no i oczywiście panujący w sali półmrok. Skończyło się wezwaniem pogotowia, wizytą w szpitalu. Tym samym festiwal dla kolegi zakończył się trzy dni wcześniej.

Czas najwyższy drodzy organizatorzy zadbać nie tylko o dobre filmy, ale i porządną organizację, przede wszystkim w kinie Helios - jak długo można znosić ciemność na salach, a dodatkowo wadliwe oświetlenie schodków - połączenie tych dwóch faktów daje "upadkowy" rezultat.

Ciekawi mnie reakcja organizatorów festiwalu - bo szef Heliosa nawet nie przedstawił się podczas całego zajścia, dobrze, że chociaż wezwał pogotowie i szybko ekipe, która "zacierała" ślady wadliwego schodka.

Oby nie było więcej ofiar Heliosa. Chociaż patrząc na osoby wchodzące na seans, to co chwilę ktoś potyka się o schodki.

Góra

cron