dobór sal do filmów

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: dobór sal do filmów

Ja » 24 lip 08, 16:54

Wcale nie macie racji. Ja bylem i nikogo nie bylo to zem sam ogladal.

Marisa » 24 lip 08, 16:36

Rzeczywiście to bez sensu bo np ja byłam na Nowej Zelandii w 8 czy 9 gdzie było jeszcze masę miejsca, nie myślą po prostu przy tej organizacji.

ali » 23 lip 08, 10:53

To skandaliczne, dziwię się że jeszcze nie powstał długi wątek na ten temat! Wczoraj na Daviesa nie weszły osoby stojące w kolejce na godzinę przed seansem!!! Dlaczego w zeszłym roku, podczas retrospektywy Hartleya, gdy pojawił się podobny problem, zmiana sali była możliwa, a teraz, z jakichś nieokreślonych powodów - nie? Przed dużą 9-tką nie ma tłumów, podobnie na powtórkach sezonu w Warszawie, a pod 4 codziennie tłumy. Smutne, że wraz z rozrostem festiwalu coraz trudniej o reagowanie na potrzeby widzów...

hopp » 22 lip 08, 17:26

Po raz trzeci nie dostałam się na film Terence'a Davisa. No cóż, przyszłam tylko godzinę przed seansem. Weszli ci, którzy stali pod salą przez dwie godziny. Boję się co będzie się działo pod drzwiami małej sali kina Warszawa przed filmami Vincenta Warda. Nie ma żadnej szansy na zmianę sali? Przynajmniej na salę w Teatrze Lalek. Na filmy o A. Żuławskim na pewno przyjdzie mniej osób..
A jak wygląda sprawa dodatkowych pokazów? Podobno jest szansa na seanse o 24.

Góra