Galeria handlowa w miejsce krakowskiego kina ARS

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Galeria handlowa w miejsce krakowskiego kina ARS

aszeffel » 23 lip 12, 23:10

jak tylko będziemy w Krakowie

Gość » 23 lip 12, 23:04

Kino Ars wcale nie przestało istnieć, nie działa tyko jedna z sal, największa Sztuka, reszta pozostała na miejscu i cienko przędzie, więc zapraszam do odwiedzin. Wejście jest małe i niewidoczne, ale do znalezienia, do ul.Tomasza.

wks » 28 mar 12, 12:58

Po "Kinie pod Baranami" ARS był chyba najlepszym kinem w Krakowie. Tutaj odbywało się wiele imprez filmowych, o których mieszkańcy Wrocławia moga tylko marzyć. Szczególnym sentymentem darzę Tajemnicze Seanse Specjalne w każdy piątek przed północą dające możliwość obejrzenia przedpremierowego oraz nocne maratony filmowe w trakcie wakacji dające możlowość obejrzenia trzech filmów, które "uciekły" gdzieś w trakcie sezonu (czytaj: nie dotarły do Wrocławia). Jednym zdaniem - ARS to jeden z powodów. dla których chętnie wracałem do Krakowa.

Thane » 27 mar 12, 18:08

A ja je lubiłem, bardzo szkoda.

Jarosz » 27 mar 12, 16:56

Super - sami geniusze decydują w tym kraju o kulturze. Nadciąga komercjalizacja teatrów, powstają galerie (niesztuki) w miejscu kin. Tylko tak dalej.

aszeffel » 27 mar 12, 12:45

takie straszne mieli leżaki do siedzenia w jednej z sal, że cały czas podczas projekcji myślałeś, że się złożysz

Mrozikos667 » 27 mar 12, 11:59

Hurra!

aszeffel » 27 mar 12, 11:25


Góra

cron