Program

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Program

muchomorek » 12 paź 16, 21:15

PDFa już znalazłam. Albo był cały czas i nie zauważyłam, albo dopiero co się pojawił (jeśli tak to dzięki!).

muchomorek » 12 paź 16, 19:25

Sam program (znaczy filmy) wygląda super, tyle świetnych pozycji. Ale strona jest teraz totalnie nieprzyjazna użytkownikom. Jest szansa chociaż na kalendarz w PDFie, coby sobie można było wydrukować i w miarę wygodnie grafik ułożyć? Bo jak metek nie ma, to chyba już nie będzie... :cry:

Jarosz » 12 paź 16, 11:32

Dobra, coś się pojawiło, ale nie sposób tego ogarnąć. Chodzi to opornie, ciągle żąda autoryzacji (jakby to coś ściśle tajnego było), listy filmów nadal nie ma, za to jest graficzna rozpiska bez systemu metek - no chyba że te się jeszcze pojawią. Plus tak szczegółowe informacje jak ta, że np. 30 października o godzinie "18:..." seans filmu "P...". Jasne, wszystko wiadomo, gratuluję totalnej amatorszczyzny.

Jarosz » 12 paź 16, 11:09

No i gdzie ten program? Do tej pory było tak, że jeśli ogłoszenie miało być o 12:00, to było co do minuty. A tu nowa strona, nowa ekipa (jak widzę) i... kicha. Czas ucieka, licznik przestał odliczać dni, godziny i minuty, a programu jak nie było, tak nie ma...

Góra

cron