oprawa graficzna

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: oprawa graficzna

e. » 16 lut 16, 13:51

Tak podejrzewałam, ale dobrze mieć pewność :)
Po zniknięciu katalogu brakuje ważnego źródła informacji. Na stronie internetowej czternastej edycji było sporo na temat osób pracujących nad Festiwalem, na stronie piętnastej jakoś o tym zapomniano… Nawet jeśli to w kółko te same osoby, to chyba warto wspomnieć, że istnieją ;)

aszeffel » 10 lut 16, 12:17

tak, autorami identyfikacji wizualnej festiwalu byli Górska/Skakun z zespołem czyli Homework.

e. » 5 lut 16, 14:35

Mieliśmy podczas ostatniej edycji kolejną w historii rewolucję, jeśli chodzi o oprawę graficzną Festiwalu. Ta zmiana z bieli na czerń przeszła jakoś bez echa, na dodatek nie udało mi się znaleźć informacji (może nie wykazałam się wystarczającą cierpliwością?) czy była dziełem tych samych osób. Przez lata ciągle pojawiały się te same nazwiska: Joanna Górska i Jerzy Skakun (ewentualnie ze współpracownikami).

Naprawdę plakat/torby/koszulki przestały już dla stałych bywalców mieć znaczenie?
Kiedyś toczyły się takie piękne dyskusje np. o formie katalogu…

Góra

cron