ciekawostki, historyjki okołofestiwalowe :)

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: ciekawostki, historyjki okołofestiwalowe :)

eliska » 31 lip 15, 6:31

och Nocny Dżentelmen :)

aszeffel » 30 lip 15, 22:32

wieczorem przy kompach w kinie tłum - chcę skorzystać, właśnie zwalnia się jeden - pan z siwą grzywą wstaje, ja momentalnie siadam (komputer z krzesełkiem), może ciut za szybko, więc grzecznie pytam, czy mogę, czy już skończył, odpowiada, że mogę korzystać całą noc :)

eliska » 30 lip 15, 15:13

Opowiedziała mi jedna koleżanka / dziś / - [Gdy mieszkałam w Warszawie to wyjazd na festiwal to było coś ! Potem przeprowadziłam się do Wrocławia i sobie pomyślałam, ale jak to tak bez wyjeżdżania na festiwal ? Więc teraz na czas festiwalu przeprowadzam się do przyjaciółki i to tak jak bym mogła znów na festiwal wyjeżdżać :) ]

A potem jeszcze rozmawiałam z panem, którego codziennie widzę. Dość starszy pan, jest Wrocławianinem i codziennie ogląda jeden film. W domu nie ma co robić więc wybiera kino :)

Góra

cron