Blue Highway

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Blue Highway

m4ro » 23 gru 13, 23:28

Jeden z najgorszych filmów AFF.
Gdyby nie pierwsze trzy minuty, które ratują film, to zająłby pierwsze miejsce, a tak, to zaledwie drugie miejsce od końca ;)

eliska » 28 paź 13, 22:57

Jeden z moich ulubionych tego AFF. Pozytywne zaskoczenie. Niby film drogi, z parą, która rozumie się w pół słowa, ma to samo poczucie humoru, tą samą ciekawość świata i ludzi. I wydawać by się mogło, że nic nie brakuje do szczęścia, by zbudować fajny, szczęśliwy związek. Jednak jak się okazuje to nie takie proste. Film w jakiś sposób zadaje pytanie, czy to co wymienione wyżej wystarczy by pokochać, by być razem.
Okazuje się, że jednak w miarę czasu, drogi, zmęczenia, zaczyna coś uwierać, nie wszystko gra, nie wszystko iskrzy pozytywnie, czasem niektóre iskry mogą spalić, że może trzeba czegoś więcej, czegoś inaczej, by dalej trwać, wytrwać, że może lepiej się rozejść, by ochronić wspomnienie świetnej przygody lub być może kiedyś do siebie wrócić, już mądrzejszym o przemyślenia.
:))) Miłość nie jest łatwa :)

Góra