Własnym głosem

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własnym głosem

aszeffel » 25 paź 13, 20:26

ja nie żyję żadną sztuką, proszę mi tego nie wciskać, cieszę się szczęściem widowni

zdziwiony » 25 paź 13, 16:39

Szkoda czasu? Wiekszość osób na widowni raczej dobrze się bawiła. A bezpretensjonalna, zabawna, niegłupia komedia, to jednak rzadkość. Nie samą wielką, przez bardzo wielkie W, sztuką, człowiek żyje...

aszeffel » 25 paź 13, 6:25

tak pięknie Gabe Klinger mówił o czasie wczoraj, że aż się ciśnie na usta: szkoda czasu

choć z drugiej strony... można by spiknąć bohaterkę "Lily" z bohaterką "Własnym głosem", żeby mogła tej pierwszej udzielić kilku lekcji wymowy

Thane » 25 paź 13, 1:25

Myślę, że ma szansę. Powiem Ci natomiast, że dla mnie największym plusem tego filmu jest ulokowanie fabuły w środowisku "szeptaczy" ;). Hermetyczność tej grupy mogła okazać się przeszkodą, a w rezultacie, choć bywało lepiej i gorzej, to powstał całkiem przyzwoity film. Mam wrażenie, że nie ma w tym obrazie żadnej pretensji, a i pośmiać się można (co, jak się okazuje, jest coraz trudniejsze do osiągnięcia przy filmach mających tej sztuki dokonać - vide Złe gliny).

Skoro mamy już papucie ;), to teraz konkretniej - co tu jest nie tak? :). Hmm?

aszeffel » 23 paź 13, 16:57

kanapa, papucie, soczek wyciskany z pomarańczy i niedzielne przedpołudnie to gadżety niezbędne podczas projekcji "filmu po teleranku"

czyżby "Własnym głosem" miał szansę na nagrodę publiczności? :)

Góra