4. AFF

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: 4. AFF

Seblon » 21 paź 13, 9:43

as1: na AFF nigdy nie było rezerwacji seansów przez internet. Zawsze trzeba było odebrać wejściówki w KNH.

as1 » 21 paź 13, 9:08

Czyli rezerwacji w ogóle nie będzie!? Wydaje mi sie,że podczas 2 edycji można było rezerwować wejściówki,a potem je odbierać w kinie :-( trochę kiepsko, z uwagi na to, że jednak trochę ludzi pracuje

aszeffel » 15 paź 13, 6:22

Wejściówki na filmy AFF odbieramy w godzinach otwarcia Kina Nowe Horyzonty, od godziny 9.00 dnia poprzedzającego pokaz filmowy do godziny rozpoczęcia danego pokazu filmowego, w wyznaczonych kasach kina.

http://www.americanfilmfestival.pl/artykul.do?id=1553

a9a » 14 paź 13, 21:35

Witam,
czy bedzie mozliwosc rezerwowania sensów przez karnetowiczow, tak jak na NH? czy trzeba bedzie dzien wczesniej o 8 rano stac w kolejce przy kasie?

Pozdrawiam

aszeffel » 14 paź 13, 20:55

kompi napisał(a):Dlaczego przy filmie otwierającym jest informacja, że pokaz bezpłatny; szare tło oznacza chyba brak biletów, jakiś błąd w systemie?


już poprawiliśmy, oczywiście chodzi o brak biletów na ten seans

aszeffel » 14 paź 13, 20:55

Szola napisał(a):Dziękuję za odpowiedż :-)
Mam jeszcze jedno pytanie: czy wydrukowane ze strony internetowej będą honorowane? Zauważyłam, że pierwotnie była opcja "drukuj", jednak w tym momencie już znikła, a mam już bilety wydrukowane.

Pozdrawiam,
Ola


niestety nie będą honorowane

kompi » 14 paź 13, 20:32

Dlaczego przy filmie otwierającym jest informacja, że pokaz bezpłatny; szare tło oznacza chyba brak biletów, jakiś błąd w systemie?

Szola » 14 paź 13, 19:54

Dziękuję za odpowiedż :-)
Mam jeszcze jedno pytanie: czy wydrukowane ze strony internetowej będą honorowane? Zauważyłam, że pierwotnie była opcja "drukuj", jednak w tym momencie już znikła, a mam już bilety wydrukowane.

Pozdrawiam,
Ola

aszeffel » 14 paź 13, 15:43

W tym roku miejsca są nienumerowane (tak jak na NH), jest to związane z wprowadzeniem zakupu przy użyciu „koszyka”.

Szola » 14 paź 13, 13:35

Witam
W roku poprzednim na film otwarcia i film zamknięcia obowiązywały miejsca numerowane. W tym roku po zamówieniu biletów widzę że jest to jedynie wejściówka.

Czy mogłabym prosić o informację czy jest to prawidłowe (zmieniły się zasady w stosunku do zeszłego roku) czy natrafiłam na jakiś błąd systemu (bilety zamawiałam tuż po otwarciu).

Pozdrawiam,
Ola

doktor pueblo » 7 paź 13, 16:49

Ja też bym miał poważny problem, na co chodzić, ale na szczęście nie mam, bo karnetu nie kupiłem :)

Justtine » 7 paź 13, 11:52

Słabo strasznie. Żałuję kupna karnetu. To chyba będzie ostatni mój AFF...

vifon00 » 7 paź 13, 11:12

Ok, już wszystko wiadomo. Powtórki z NH, odgrzewane starocie i zaledwie kilka tytułów w spectrum wartych uwagi. Dwie sale, w porywach trzy. Chyba ostatni raz porwałem się na karnet na AFF.

vifon00 » 7 paź 13, 10:05

Jarosz napisał(a):Na półtora miesiąca przed festiwalem myślę, że teraz to sobie można do woli proponować - pewnie 95% programu jest już dopięte na ostatni guzik :wink:

W tym roku pani Śniegowska nie była chyba zbyt nastawiona na nasze propozycje. Mam nadzieję, że program nie zamknie się na tych kilku mainstreamowych tytułach, które wypłynęły wcześniej. Cóż, jeszcze godzina i wszystko będzie wiadomo.

vifon00 » 7 paź 13, 10:02

aszeffel napisał(a):Koreańczycy na wiosnę

Jak miło odnaleźć taką informację po miesiącu, ukrytą w sekcji AFF;) Super!

.... » 4 paź 13, 10:58

ok, dzięki

aszeffel » 4 paź 13, 9:37

w tej sprawie proszę pisać:
kasia@snh.org.pl

.... » 3 paź 13, 18:42

Witam. Mam takie pytanie związane z festiwalem AFF. Gdzie można zgłosić się w przypadku ewentualnego zdarzenia niezgodnego z regulaminem, na terenie sali projekcyjnej, kina? Do kogo należy się zwrócić, by uzyskać informację, pomoc w tej sprawie? Pytanie dotyczy konkretnie ostatniej edycji, ale w sumie ma charakter ogólny.

aszeffel » 4 wrz 13, 9:05

Kino jest monitorowane: ale w salach projekcyjnych nie ma kamer. Na naszych festiwalach też pojawia się komunikat o zakazie nagrywania i prośba o wyłączenie telefonu, ale - niestety - nie możemy zabronić ludziom sprawdzania godziny na telefonach, to kwestia kultury i szacunku dla innych widzów. Moglibyśmy interweniować, gdyby obsługa sali zauważyła lub otrzymała informację od widza, że ktoś nagrywa film.

lili » 4 wrz 13, 0:18

a ja mam takie techniczne i regulaminowe pytanie - czy podczas festiwalu, np. poprzedniej edycji i tej październikowej był monitoring, czy sale były monitorowane, bo przykładowo w innych kinach, przed projekcją danego filmu jest komunikat między innymi o monitorowaniu sali, zakazie używania komórek, wiadomo z jakich względów; podczas aff widzowie chętnie często zerkają na telefony, sprawdzają coś tam nawet podczas projekcji, jak to wygląda z regulaminowego punktu widzenia?

aszeffel » 2 wrz 13, 6:24

Koreańczycy na wiosnę

Jarosz » 1 wrz 13, 18:37

Na półtora miesiąca przed festiwalem myślę, że teraz to sobie można do woli proponować - pewnie 95% programu jest już dopięte na ostatni guzik :wink:

vifon00 » 3 lip 13, 11:49

Kiedy pojawi się nowa sekcja forum 4 aff? Mam już gotową listę propozycji (z każdym dniem staje się dłuższa:) a tu dalej tylko ta archiwalna. O tej porze w zeszłym roku już była .

Thane » 8 mar 13, 0:32

Oby nie było w tym samym czasie Pięciu Smaków... Chociaż jak patrzę na daty poprzednich edycji to mniej więcej się to pokrywa, niestety.

Jarosz » 7 mar 13, 16:32

Oho, tegoroczny American gwałtownie przyspieszył... Ma się, jak widzę, odbyć między 22 a 27 października. Oby nie było w tym samym czasie Koreańczyków.

Góra

cron