Bilet +10 wygrany w konkursie i przekazany komuś innemu

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Bilet +10 wygrany w konkursie i przekazany komuś innemu

Thane » 3 lip 13, 7:29

Dziękuję za wytłumaczenie :).

aszeffel » 3 lip 13, 7:22

Vouchery konkursowe, czyli fizycznie kartoniki, realizuje się dopiero na festiwalu. Wszystko jest napisane na otrzymanym egzemplarzu.

Na razie nie ma możliwości (technologicznej) na realizację tego vouchera przez internet – czyli od 5 lipca. Trzeba to zrobić osobiście, podczas festiwalu.

Thane » 2 lip 13, 18:09

Witam.

Jak to się już utarło, i w tym roku zostałem szczęśliwym zwycięzcą biletu +10. Nastąpił jednak pewien progres. Mogłem oddać go komuś innemu co też zrobiłem. I teraz pytanie, na które nie mimo usilnych próśb, dział sprzedaży (podobno tam zostało ono skierowane) nie chce odpowiedzieć.

Jak wygląda rezerwacja biletów na te 10 seansów, gdy ma się już taki bilet? Czy od 5 lipca jak bilety będą zamawiane, to fakt, że posiada się już bilet +10 będzie jakoś połączony/odnotowany na koncie (na stronie NH) osoby której przekazałem bilet? Tak by mogła sobie bez problemu tylko zamówić i wydrukować bilety. Jako że kompletnie nie wiem jak to ma działać bardzo proszę o wyjaśnienia :).

Góra