Dwa karnety kupione z tego samego konta - pytanie

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Dwa karnety kupione z tego samego konta - pytanie

PanTalar » 2 lip 13, 8:07

Rozumiem, dzięki serdeczne!

aszeffel » 2 lip 13, 8:01

Dla tych, którzy mają konto na naszej stronie i dokonali zakupu korzystając z niego - login oraz hasło są tożsame z tymi, które służą do logowania się na naszej stronie. >>Ci, którzy konta nie posiadają lub posiadają je, ale ich karnet został dla nich zakupiony/podarowany, najpóźniej 4 dni przed festiwalem dostaną e-mailem (na adres podany przez zamawiającego) specjalnie wygenerowany login, który również jest nadrukowany na karnecie. I tym loginem będą się posługiwać podczas rezerwacji seansów.

PanTalar » 1 lip 13, 20:05

Orientujecie się może w jaki sposób osoba, której zakupiłem karnet ze swojego konta może rezerwować seanse podczas festiwalu? Czy jest jakiś sposób połączenia nowego, osobnego konta z tymże karnetem? Nurtuje mnie to niezwykle i dojść do odpowiedzi nie potrafię. Dziękuję z góry za pomoc.

Góra