Ruszyła sprzedaż karnetów 13.MFF TNH

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Ruszyła sprzedaż karnetów 13.MFF TNH

Basik90 » 18 cze 13, 23:49

Mi właśnie chodziło o kupno pierwszego dnia jak będą dostępne online, a nie podczas festiwalu (wtedy by mnie chyba nerwy zjadły stojąc w kolejkach last minute). Czyli zaraz po rozpoczęciu sprzedaży online raczej można dostać bilety na to co się chce?

IPACOXT » 18 cze 13, 14:04

O ja jestem miłosnikiem biletów.
Zawsze kupuję je wczesniej w zasadzie zaraz pierwszego dnia jak tylko
są dostępne więc nie wiem jak to wygląda przez pierwsze dni jak już festiwal się zacznie. Zawsze jednak jest pewna pula tylko dla biletów.
Tak bilety 20+ i 10+ kupuje sie na konkretne seanse i przyzakuppie 10 i wiecej biletów sie ma zniżkę oraz przy zakupie 20 i wiecej to jeszcze większą. Ja lubie bilety ale przy dużej ilości płaci sie więcej niż za karnet (mnie tak jakoś ciągle wychodzi)
Pozdrawiam

Basik90 » 17 cze 13, 23:10

Czy ktoś z was kupował kiedyś bilety? Zastanawiam się jak to wygląda? Czy można przez pierwsze dni kupić bilety na raczej wszystkie filmy, czy jest to niczym rezerwowanie miejsc na seanse dla karnetowiczów i po paru minutach już pustki?

I jeszcze czy te bilety 10 +, 20+ to są na konkretne seanse?

psubrat » 14 cze 13, 6:39

A nie możesz kupić vouchera? Wykorzystasz go 30 czerwca, a jak nie to odsprzedasz.

kovan » 13 cze 13, 23:17

Domyślam się, jak brzmi odpowiedź, ale co mi tam, spróbuję, może jakimś cudem...

Czy istnieje jakikolwiek sposób, żeby zakupić karnet w okolicach 30 czerwca? Dopiero wtedy będę wiedział, czy będę w stanie być na festiwalu, a mój studencki budżet nie może sobie pozwolić na utopienie 350 zł (a karnetu odsprzedać się przecież nie da). Z drugiej strony na biletach jednorazowych wychodzi to nieco za drogo jak na możliwości biednego żaka ;) Czy istnieje taka opcja, czy nie da się nic z tym fantem zrobić?

eliska » 22 mar 13, 13:14

Seblon = Budzik :)

Seblon » 22 mar 13, 13:12

Wszystkie informacje znajdziecie pod tym linkiem :)

http://www.nowehoryzonty.pl/aktualnosci.do?id=2878

Góra