konkurs alternatywa

Odpowiedz

To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.


BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa będzie przetwarzać Pana/i dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie drogą elektroniczną usług forum. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin Forum Nowe Horyzonty.
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: konkurs alternatywa

p46 » 12 sie 12, 12:15

bestie? hmm

MK » 12 sie 12, 10:08

Daimon,
Bestie z poludniowych krain,
Low Definition Control (to z konkursu filmow o sztuce, w ktorym w tym roku bylo zaskakujaco malo filmow o sztuce wlasnie)

worren » 8 sie 12, 21:13

aszeffel napisał(a):ponieważ słyszałam już wiele utyskiwań na tegoroczny konkurs Nowe Horyzonty i jednocześnie opinie, że wiele filmów z innych sekcji mogłoby konkurs zasilić, jestem ciekawa tych Waszych konkursowych typów, które spełniłyby wymogi nowohoryzontowości, stwórzmy alternatywny konkurs nh 2012 i wybierzmy jego zwycięzcę, ja bym tam chyba umieściła Górę, Nieszczęście, Jajko i kamień...


Wszystkich filmów konkursowych co prawda nie widziałem, ale "Góra" i "Two Years at Sea" ewidentnie powinny pojawić się w konkursie głównym. Zresztą sugerowałem to parę miesięcy temu w innych wątkach na forum. Jest jeszcze jeden film z festiwalu w Rotterdamie, który powinien także być w konkursie Nowe Horyzonty, ale trafi na Ars Independent, ale o tym cicho sza, bo czeka na ujawnienie..

Grzes » 7 sie 12, 22:35

Odpowiedź jest prostsza niż myślisz - Klipu nie widziałem, więc trudno mi komentować to, że akurat go ktoś proponuje (jeśli jest taki, jak sugerujesz, z pewnością napisałbym o nim to samo).

m4ro » 7 sie 12, 15:05

Grzes napisał(a):do konkursu on pasuje jak pięść do nosa.

Nie rozumiem dlaczego "Klip" wg ciebie pasuje, a ten nie?

Grzes » 6 sie 12, 9:24

m4ro napisał(a):Sekretny świat

To żart jakiś? Sekretny świat to może być według Ciebie najlepszy film festiwalu, ale do konkursu on pasuje jak pięść do nosa. Ten wątek nie jest kopią wątku "najlepsze filmy festiwalu" - tu wymieniamy filmy, które powinny trafić do konkursu, bo są nie tylko dobre (lepsze od tych w konkursie), ale są "nowohoryzontowe", nietradycyjne, radykalne w formie. Sekretny świat byłby w konkursie podobnym nieporozumieniem jak obecne w nim (i lepsze od większości filmów konkursowych, ale ze wszech miar klasyczne) Sąsiedzkie dźwięki oraz Tylko mój.

m4ro » 6 sie 12, 2:25

Jajko i kamień
Sekretny świat

ayya » 1 sie 12, 15:14

Nieszczęście
Klip
Jajko i kamień
Dziurka od klucza
Post Tenebras Lux
Holy Motors
Sekret
Zagadka Kaspara Hausera

Querelle » 1 sie 12, 10:57

Dwa lata nad morzem (Rivers),
Nieszczęście (Lipkes),
Florentina Hubaldo, CTE (Diaz),
Daimon (Zapruder Filmmakers Group),
Przestań (Schneider),
Salsipuedes (Luque),
Ścieżki (Benning).

eliska » 1 sie 12, 10:33

Nieszczęście !

paNMieczyslaw » 31 lip 12, 20:24

U mnie zwyciężyłaby Florentina Hubaldo, CTE (mmm w dystrybucji ;)

A czwóreczki na pewno dostałyby Czarna Krew, Nieszczęście (choć brak znajomości historii Meksyku zapewne sporo mi z tego filmu zabrał) no i Salsipuedes.

aszeffel » 31 lip 12, 20:13

ponieważ słyszałam już wiele utyskiwań na tegoroczny konkurs Nowe Horyzonty i jednocześnie opinie, że wiele filmów z innych sekcji mogłoby konkurs zasilić, jestem ciekawa tych Waszych konkursowych typów, które spełniłyby wymogi nowohoryzontowości, stwórzmy alternatywny konkurs nh 2012 i wybierzmy jego zwycięzcę, ja bym tam chyba umieściła Górę, Nieszczęście, Jajko i kamień...

Góra